14 - 17 листопада , Київ - XP Days Ukraine 2012

XP Days Ukraine 2012 - це масштабний захід, присвячений інженерним аспектам Agile підходів, тривалістю кілька днів. Перші два дні (14-15 листопада) будуть насичені різноманітними тренінгами , майстер-класами та зустрічами. Наступні два дні (16-17 листопада) будуть відведені для доповідей , відкритих дискусій та інших виступів у форматі конференції . В Україні XP Days вперше пройшли 15-17 грудня 2011 року і зібрали понад 300 учасників з 8 країн. Ви можете ознайомитися з звітами і матеріалами минулорічної конференції, щоб краще зрозуміти специфіку та спрямованість конференції. Тематика інженерних практик і підходів вибрана не випадково. Адже більшу частину процесу розробки складає саме написання коду. У вас з'являється чудова можливість не лише послухати доповіді від провідних фахівців напряму, але і взяти участь в декількох практичних тренінгах або майстер-класах.

Опубліковано: 13/08/12 @ 10:58
Розділ Різне Читати далі...

Анонс конкурсу DOU Best Employer 2012

Ми провели два конкурси Best Employer на DOU, в 2010 і 2011 рр.. Я вважаю, ми зробили крутий продукт, і Best Employer 2011 був унікальним проектом. Але ми йдемо далі, і в цьому році прийняли рішення принципово поміняти формат проведення конкурсу. Причина - фідбек, який ми отримали від співробітників і представників компаній в минулому році. Рейтинг-2012 буде відкритим для всіх компаній, з прозорою системою голосування. Система оцінки переможців залишається тією ж - на основі оцінок співробітників компаній-роботодавців. Участь у конкурсі для компанії безкоштовно. Список компаній-учасників формується співробітниками, які номінують свою компанію на участь в конкурсі. Єдина умова з боку DOU - не менше 20 анкет і не менше 20% співробітників компанії повинні взяти участь в голосуванні. За ходом голосування та результатами можна буде спостерігати на сайті конкурсу, . Сам конкурс пройде восени, в жовтні, як і попередні два.

Опубліковано: 13/08/12 @ 10:07
Розділ Різне Читати далі...

Сучасні офісні містечка в парковій зоні - мрія чи реальність ?

. percent-table {border: 1px solid # 333; margin: 0 auto;}. percent-table {width: auto! important;}. percent-table th,. percent-table td {padding: 5px solid # ccc! important;} [Від редакції: Роман Хміль - один з найвідоміших українських IT-менеджерів, засновник компанії SourceValley, яка згодом перетворилася в GlobalLogic Ukraine . З початку 2012 року Роман займає посаду COO компанії Ciklum . У нього є акаунти в і LinkedIn .] Останнім часом, періодично відволікаючись від боротьби за якість офісного життя, яка забирає чимало сил і часу, замислююся про те, чи чекає нас все-таки світле майбутнє на ринку офісів для технологічних компаній? Зокрема, ринок ІТ ось уже 10 років стрімко зростає, споживаючи все більше площ, електроенергії та мізків. І якщо з мізками і електроенергією в Україну все йде непогано, то ось офісів останнім часом не вистачає катастрофічно, та і якість тих, що є, залишає бажати кращого.

Опубліковано: 13/08/12 @ 08:52
Розділ Різне Читати далі...

Що таке QR -код і як його можна використовувати при просуванні бренду

Що таке QR-код і як його можна використовувати при просуванні бренду Напевно, всі ми помітили, що в останні час на рекламних плакатах і білбордах, в газетах, журналах і навіть на одязі все частіше стали з'являтися мозаїчні чорно-білі квадратики. Багатьом вони смутно нагадують добре і давно знайомий штрих-код, причому в даному випадку це враження зовсім не оманливе: QR-код (а саме так називаються ці графічні конструкції) насправді є таким, але тільки в істотно покращеному варіанті, який дозволяє зашифрувати набагато більшу кількість інформації і не вимагає для зчитування спеціальних сканерів. Розробили цей код фахівці японської компанії «Denso-Wave» в далекому вже 1994 році, а широке поширення він почав отримувати приблизно десять років тому.

Опубліковано: 13/08/12 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

Що таке QR - код і як його можна використовувати при просуванні бренду

Що таке QR-код і як його можна використовувати при просуванні бренду Напевно, всі ми помітили, що в останні час на рекламних плакатах і білбордах, в газетах, журналах і навіть на одязі все частіше стали з'являтися мозаїчні чорно-білі квадратики. Багатьом вони смутно нагадують добре і давно знайомий штрих-код, причому в даному випадку це враження аж ніяк не оманливе: QR-код (а саме так називаються ці графічні конструкції) насправді є таким, але тільки в істотно поліпшеному варіанті, який дозволяє зашифрувати набагато більшу кількість інформації і не вимагає для зчитування спеціальних сканерів. Розробили цей код фахівці японської компанії «Denso-Wave» в далекому вже 1994 році, а широке поширення він почав отримувати приблизно десять років тому.

Опубліковано: 13/08/12 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

Пільги для IT -індустрії : кому вони потрібні?

Зовсім недавно, 3 серпня набув чинності вже став притчею во язицех серед представників IT-бізнесу Закон України «Про внесення змін до розділу ХХ" Перехідні положення "Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції» від 5 липня 2012 № 5091-VI. На що тепер можна буде розраховувати IT-індустрії в Україну? Обіцяні пільги Як відомо, зазначений Закон перетерпів ряд істотних змін в порівнянні з первісним варіантом, який разом з іншим законопроектом № 8267 від 18.03.2011 (Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції) міг би принести такі «подарунки» суб'єктам індустрії програмної продукції на період з 2013 по 2023 р.: звільнення від податку на додану вартість реалізації товарів, здійснення робіт та надання послуг у сфері індустрії програмної продукції; податок на доходи фізичних осіб - від 5% замість 15%/17%; податок на прибуток - 5% замість 19% в 2013 р. і 16% з 2014 р.; з 2013 по 2017 рр..

Опубліковано: 10/08/12 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

Експерти з'ясували, у яких соцмережах найбільше мату і цинізму

Експерти з'ясували, у яких соцмережах найбільше мату і цинізму Фахівці з комунікаційної компанії «Візантія» задалися метою намалювати психологічний портрет середньостатистичного російського користувача соцмережі. Результати проведеного дослідження показали, що користувачі «ВКонтакте» більше інших грішать лихослів'ям, а аудиторія Facebook особливо цинічна та агресивна. Висновки сумні, але не будемо забувати, що в ситуації винні не мережі, а самі користувачі. Тим часом, в інтернеті крім висловлювань циніків і лихослів'я можна знайти масу корисної інформації та послуг (наприклад, замовити комп'ютерну допомогу на дому ). Але повернемося до дослідження аналітиків з «Візантії». За їхніми даними, на кожну тисячу слів, написаних користувачами «ВКонтакте», доводиться приблизно 17,2 нецензурних. Цей же показник в мережі «Мій світ» дорівнює 16,3, в «Однокласниках» він складає 15,4, а в російськомовному сегменті Твіттера - 15,5.

Опубліковано: 09/08/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Експерти з'ясували, в яких соцмережах найбільше мату і цинізму

Експерти з'ясували, в яких соцмережах найбільше мату і цинізму Фахівці з комунікаційної компанії «Візантія» задалися метою намалювати психологічний портрет середньостатистичного російського користувача соцмережі. Результати проведеного дослідження показали, що користувачі «ВКонтакте» більше інших грішать лихослів'ям, а аудиторія Facebook особливо цинічна і агресивна. Висновки сумні, але не будемо забувати, що в ситуації винні не мережі, а самі користувачі. Тим часом, в інтернеті крім висловлювань циніків і лихослів'я можна знайти масу корисної інформації і послуг (наприклад, замовити комп'ютерну допомогу на дому ). Але повернемося до дослідження аналітиків з «Візантії». За їх даними, на кожну тисячу слів, написаних користувачами «Вконтакте», припадає приблизно 17,2 нецензурних. Цей же показник в мережі «Мій світ» дорівнює 16,3, в «Однокласниках» він становить 15,4, а в російськомовному сегменті Твіттера - 15,5.

Опубліковано: 09/08/12 @ 02:34
Розділ Різне Читати далі...

Компанія DataArt відкриває центр розробки в Дніпропетровську

Дніпропетровськ, по всій видимості, стає популярним місцем дислокації ІТ-компаній. Буквально через день після известия про відкриття дніпропетровського офісу компанії SoftServe , компанія DataArt зробила офіційну заяву про відкриття свого центру розробки в місті. Для компанії цей офіс став четвертим в Україну (крім київського, харківського та херсонського) і шостим на території СНД. Керувати розвитком дніпропетровського центру будуть Олександр Хижа та Андрій Дереза. Андрій Дереза, глава дніпропетровського офісу, Михайло Завілейського, генеральний директор DataArt, Олександр Хижа, президент дніпропетровського офісу. За словами Олександра Хижі, президента нового офісу DataArt, компанія вважає цей регіон вельми перспективним з точки зору освітнього потенціалу. «ІТ-індустрія потребує вузах, вузи потребують допомоги ІТ-індустрії» - зазначив Олександр на прес-конференції, присвяченій відкриттю центру розробки, підкресливши, що DataArt має намір сприяти місцевим навчальним закладам.

Опубліковано: 09/08/12 @ 01:14
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 45

Opera Software шукає старшого веб-розробника в одеську команду Opera Mobile Store. Компанія Інтелект-Сервіс запрошує взяти участь в конкурсі на вакансію «програміст ASP.Net ». Заробітна плата: від 16000 грн. Надається безвідсотковий кредит на житло - 100-150 тис. у.о. Компанії CapableBits потрібно lead Web/PHP developer в Одесі для розробки mission critical сервісу. Зарплата 20000 грн. Онлайн бухгалтерія iFin шукає дизайнера користувальницьких інтерфейсів . Молодий стартап EPublicana , мета якого - розробка сервісу зі створення та дистрибуції інтерактивних книг для планшетних пристроїв, шукає front-end JavaScript розробника . Львівська компанія Mita-Teknik шукає Embedded розробника (C, C + +), який розбирається в архітектурі сучасних RISC мікропроцесорів. Компанія Вібро-Щит шукає провідного інженера-електронника, програміста С, С + + . Зарплата від 12 000 грн. Інститут прикладних проблем фізики і біофізики НАН України шукає інженера-фізика (лазерні системи). Зарплата 2500 грн.

Опубліковано: 09/08/12 @ 10:40
Розділ Різне Читати далі...

телефони Nokia

Телефони Nokia Телефони Nokia Телефони Nokia є одними з найбільш популярних серед користувачів мобільного зв'язку. Кожен другий, напевно, використовував мобільний телефон від Nokia хоча б раз в житті, і переконався в якості цих телефонів. В основному, відгуки про продукцію Nokia позитивні, але все ж деякі моделі розчаровували покупців в перші ж дні використання, що викликало у них бажання віднести в сервіс центр Nokia на доопрацювання або ж взагалі повернути назад в магазин. Однак, часто такі винятки лише підтверджують правило, і телефони Nokia як і раніше залишаються в перших рядках списку популярних телефонів. А тим, кому все-таки довелося скористатися сервіс центром Nokia , могли переконатися, що ремонт був проведений найкращим чином. Деталі для ремонту мобільних телефонів Nokia є оригінальними і завозяться в достатній кількості, щоб забезпечити якісну роботу апаратів як можна більшої кількості користувачів.

Опубліковано: 08/08/12 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

Я шукаю тебе

Я шукаю тебя Я шукаю тебе Інтернет - місце парадоксу, в якому люди одночасно безликі аноніми, що приховують свою особистість за ніками замість імен та аватарками замість фотографій. При цьому на кожну людину в інтернеті є досьє, можна відстежити переміщення, покупки, інтереси, політичні та релігійні погляди. Навіть найпотаємніше сьогодні не загадка. Припустимо, вам необхідно знайти якогось людини. Як це зробити? Почнемо з самого простого, пошук в соціальних мережах. Практично у кожної людини є акаунт в якій-небудь (а іноді і в декількох) соціальної мережі. В них пошук необхідного людини максимально полегшений, адже, по суті, соціальні мережі саме для цього і створювалися, щоб за певними критеріями можна було знайти цікавить людини. І критеріїв пошуку тут маса, від паспортних даних (ім'я та прізвище) до назви готелю, в якому він відпочивав десять років тому.

Опубліковано: 08/08/12 @ 09:46
Розділ Різне Читати далі...

SoftServe відкрила другий офіс у Дніпропетровську

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Компанія SoftServe відкрила другий офіс у Дніпропетровську. Новий офіс розташований у бізнес-центрі Atrium на проспекті Карла Маркса. "У другому офісі ми реалізували свою давню ідею, відкривши конференц-зал, де проводяться найрізноманітніші семінари, конференції та майстер-класи, а у вільний від роботи час ми збираємося там подивитися фільм, футбольний матч або пограти в настільні ігри" , - розповіла ДОУ Сабіна Крупко, HR Marketing Specialist компанії SoftServe в Дніпропетровську. На момент відкриття другого офісу туди переїхала частина команди, яка працює в чинному офісі. "За час його існування ми розширили штат. На сьогоднішній день в другому офісі працює понад 100 осіб ", - додала Сабіна. У компанії відзначають велику значимість дніпропетровської філії. "Дніпропетровськ має величезний потенціал в ІТ галузі.

Опубліковано: 08/08/12 @ 05:49
Розділ Різне Читати далі...

Замовити, не виходячи з дому

Замовити, не виходячи з дому Не так давно, для того, щоб придбати якусь ексклюзивну річ потрібний великий запас терпіння і часу. Далеко не у всіх містах можна було купити абсолютно все, чого так хотілося. Якщо з екранів телевізорів говорилося про яку-небудь модною новинку, вона тут же з'являлася в столичних магазинах. Що ж стосується жителів невеликих міст, то їм про цю новинку доводилося тільки мріяти. Звичайно, можна було відправитися в столицю за сподобалася річчю або попросити знайомих переслати поштою, але така можливість була не у всіх. Все так і залишилося б у подібному становищі, якби не з'явився Інтернет. Після повсюдного поширення мережі Інтернет, ніхто і не здогадувався про те, що дана мережа надасть стільки унікальних можливостей. Крім пошуку будь цікавить і спілкування з жителями будь-якого міста чи країни, стала доступна можливість замовлення будь-якої речі. Спочатку до такої ідеї більшість людей ставилося скептично.

Опубліковано: 07/08/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

Замовити , не виходячи з дому

Замовити, не виходячи з дому Не так давно, для того, щоб придбати яку-небудь ексклюзивну річ потрібна великий запас терпіння і часу. Далеко не у всіх містах можна було купити абсолютно все, чого так хотілося. Якщо з екранів телевізорів говорилося про яку-небудь модною новинці, вона тут же з'являлася в столичних магазинах. Що ж стосується жителів невеликих міст, то їм про цю новинку доводилося тільки мріяти. Звичайно, можна було відправитися в столицю за вподобаною річчю або попросити знайомих переслати поштою, але така можливість була не у всіх. Все так і залишилося б у подібному становищі, якби не з'явився Інтернет. Після повсюдного поширення мережі Інтернет, ніхто й не здогадувався про те, що дана мережа надасть стільки унікальних можливостей. Крім пошуку будь-інформації і спілкування з жителями будь-якого міста чи країни, стала доступна можливість замовлення будь-якої речі. Спочатку до такої ідеї більшість людей відносилося скептично.

Опубліковано: 07/08/12 @ 10:44
Розділ Різне Читати далі...

66-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Юрієм Русакова , фахівцем з DB

У випуску піде мова про специфіку роботи з реляційними базами даних та побудова кар'єри в цій сфері IT. В програмі: Про во'IT'і Специфіка реляційних баз даних SQL діалекти Сертифікація розробників Для чого потрібна міграція баз даних Як стати асом DB розробки Про співбесіди Частина історії DB Best Книги у випуску : Біблія Коран
Подкаст на iTunes Пряме посилання на файл Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 07/08/12 @ 11:42
Розділ Різне Читати далі...

Грейди : оцифровка програмістів. Американські гірки для HR

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Один німецький філософ винайшов максиму der mensch ist, was er isst , тобто що людина є те, що він їсть. У попередніх статтях циклу (Частина I , Частина II , Додаток 1: Перфотабліци Хея , Додаток 2: Російська рулетка ) розглядалися системи класифікації вимог до працівників, побудовані експертами на базі свого емпіричного досвіду. Проте в світі існує одна система, творці якої порахували, що посада є те, що вона «їсть», тобто які ресурси у вигляді вимог до вмінь, виконуваним завданням вона «споживає» саме на практиці і саме в поточний період. Очевидно, що якщо взяти лише дві однакових посади в двох софтверних компаніях, то скоріше за все "є" вони будуть по-різному, іноді суттєво по-різному. А вже якщо порівняти їх через пару років, то це можуть бути зовсім різні «дієти».

Опубліковано: 07/08/12 @ 05:51
Розділ Різне Читати далі...

На ДОУ знову працюють відгуки про компанії

Трохи історії. У грудні 2011 року ми закрили відгуки про компанії на ДОУ. Основа причина - наша переконаність в тому, що вони перестали виконувати свою функцію фільтру і перетворилися в «кийок». Наприкінці січня ми запустили міні-анкету компаній , але, звичайно, це не повноцінна заміна звичайним відгуками. І про це наші користувачі не втомлювалися говорити останні півроку. :) Сьогодні ми запустили нові старі відгуки в тестовому режимі. Правила прості. Відгуки знаходяться на вкладці «Відгуки» в профілі компанії на jobs.dou.ua . Це ті ж текстові коментарі, але для того, щоб додати коментар/відгук, потрібно мати підтверджений аккаунт на ДОУ. Для цього звичайно досить прив'язати свій аккаунт в LinkedIn або Facebook. За відгуки можна голосувати, найпопулярніші видно в першу чергу. Мені здається, природний фільтр у вигляді не-анонімності позбавить ДОУ від явного трешу і дасть можливість залучити компанії до діалогу з користувачами.

Опубліковано: 06/08/12 @ 04:51
Розділ Різне Читати далі...

Інтереси користувачів Інтернету еволюціонують

Інтереси користувачів Інтернету еволюціонують Інтереси користувачів Інтернету еволюціонують Інтернет по праву названий одним з найбільш значущих сотворений рук людини за минуле тисячоліття. І навіть не дивлячись на свій дитячий по історичним критеріям вік, мережа Інтернет вже встигла сконцентрувати навколо себе користувачів в третина всього населення нашої планети. Обсяг даних, накопичених у Світовій Мережі, виражається тисячами терабайтів. А якщо врахувати й те, що Інтернет практично кожну секунду знаходиться в процесі еволюції і розвитку то скоро ця цифра стане набагато більше. Разом з Глобальною мережею еволюціонують і самі безпосередні користувачі, і воно хочуть дивитися . Можна спробувати визначити тенденцію змін інтересів відвідувачів різних веб-ресурсів з самого початку запуску найпершого сервера і по теперішній день. У свої перші роки існування про Інтернет знали небагато, лише пару мільйонів людей. І мережу ще не була Глобальної.

Опубліковано: 05/08/12 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки. Частина 13. Липень приніс 5851 $.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. З цим своїм кейсом я злегка відволікся від ПАММ, а там тим часом Вероніка таки показала невдалий тиждень, але - за підсумком за місяць - все одно вийшов такий-сякий плюсик. І тут може спрацювати логіка, що невдалі тижня в найближчий місяць не передбачаються. Доходи з реф. відрахувань зросли: 5630 $ (в червні 5003 $)
Доходи з ПАММ впали: 221 $ (в червні 357 $) 7165 +41 $ (Вероніка)
7187 +3 $ (Вероніка)
5995 +78 $ (Avas)
7031 +60 $ (sven)
6482 +39 $ (TP) Скріншот по реф балансу на 1 серпня: Скріншот по ПАММ на 4 серпня (забув зробити 1-го): Ось виглядають тижня у одного з двох рахунків Вероніки : Бачите, невдалі тижня трапляються не частіше разу в 10-11 тижнів? Все, що нам залишається - вірити в це створення: Адже, якщо не їй, то кому? Задумайтесь. Будете вкладатися - вже не забувайте про мене .

Опубліковано: 04/08/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178