Реклама в мережі : який спосіб вибрати?

Реклама в мережі: який спосіб вибрати? З кожним днем ??в мережі Інтернет з'являтися тисячі і навіть мільйони сайтів. І кожному більш-менш пристойному проекту потрібні відвідувачі. Як же їх привернути? Одним з найпоширеніших способів реклами є в пошукових системах, а також контекстна реклама. Що ж все-таки краще і ефективніше? Перш за все, свою увагу варто звернути увагу на вартість послуг. Ціни різняться в залежності від конкурентності напрямку, в якому представлений сайт. Найбільш дорогими вважаються такі тематики, як автомобілі, нерухомість, будівництво. Вартість одного кліка від двохсот до шестисот. Для некомерційних сайтів просування обходиться дешевше, але від того вони і не приносять в більшості випадків дохід. Все ж для вибору своєї стратегії маркетингу слід оцінити всі позитивні та негативні сторони просування в пошукових системах і контекстної реклами. Розглянемо більш детально контекстну рекламу. Відвідувачів ви отримаєте досить швидко.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

Реклама в мережі : який засіб вибрати ?

Реклама в мережі: який спосіб вибрати? З кожним днем ??в мережі Інтернет з'являтися тисячі і навіть мільйони сайтів. І кожному більш-менш пристойному проекту потрібні відвідувачі. Як же їх привернути? Одним з найпоширеніших способів реклами є в пошукових системах, а також контекстна реклама. Що ж все-таки краще і ефективніше? Перш за все, свою увагу варто звернути увагу на вартість послуг. Ціни різняться в залежності від конкурентності напрямку, в якому представлений сайт. Найбільш дорогими вважаються такі тематики, як автомобілі, нерухомість, будівництво. Вартість одного кліка від двохсот до шестисот. Для некомерційних сайтів просування обходиться дешевше, але від того вони і не приносять в більшості випадків дохід. Все ж для вибору своєї стратегії маркетингу слід оцінити всі позитивні і негативні сторони просування в пошукових системах і контекстної реклами. Розглянемо більш детально контекстну рекламу. Відвідувачів ви отримаєте досить швидко.

Опубліковано: 29/03/13 @ 01:32
Розділ Різне Читати далі...

26 - 28 квітня, Київ - Garage48 Kiev 2013

Garage48 - це 48-годинне подія для стартаперів, девелоперів, маркетеров і дизайнерів. Його мета, довести, що бізнес - це не тільки гроші, але і позитивний настрій, і творча команда однодумців. Це уїк-енд інтенсивної розробки і втілення в життя нових, унікальних ідей, мекка реалізації багатьох проектів.
Garage48 починається 26 квітня, в п'ятницю о 15.00, в офісі Microsoft, де всі учасники збираються разом у великому залі і пітчат попередньо подані ідеї (від 30 до 40 проектів). Інформація про кожній ідеї буде доступна для всіх учасників Garage48, таким чином слухачі виберуть свого фаворита і приєднуватися до вподобаної команді. Як правило, після добору ідей залишається близько 12-15 проектів, над якими працюватимуть автори і нові учасники наступні 48 годин. Реєстрація early bird tickets можлива до 12 квітня Організатори Garage48 забезпечують учасників їжею і напоями протягом всіх вихідних. Місце проведення івенту відкрито 24/7.

Опубліковано: 28/03/13 @ 10:17
Розділ Різне Читати далі...

Данська компанія Ciklum купує датську компанію Kuadriga ; для українських співробітників змін не очікується

За нашими даними, Ciklum ось-ось оголосить про покупку компанії Kuadriga . Компанія Kuadriga - це Сіклум в мініатюрі (85 співробітників vs 2000). Обидві компанії засновані датчанами, обидві компанії працюють по моделі аутстаффінгу. Склад акціонерів двох компаній трохи змінився в результаті покупки, але навряд чи щось зміниться в житті співробітників. З'явився шанс переїхати в новий офіс . Цікаво, що Квадрига знаходиться на 5-му місці в нашому рейтингу компаній з 96 балами. Ciklum , який перемагав кілька років в конкурсі Best Employer, зараз на 4-му місці з 88 балами. Ще пара-трійка таких покупок і є шанс повернути собі перше місце! З офіційного прес-релізу: Сiklum придбав 100% акцій Kuadriga Очікується, що в найближчому майбутньому співробітники Kuadriga перейдуть в Ciklum. При цьому вони продовжать роботу на своїх поточних проектах і на поточних замовників. Адміністрація Kuadriga також стане частиною команди Ciklum.

Опубліковано: 28/03/13 @ 09:34
Розділ Різне Читати далі...

Як заробити на Сотмаркете

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Ні, насправді Сотмаркет не розкидайте грошима, швидше він їх копітко вважає. А цей бонус Сотмаркет проводить одразу у всіх CPA мережах (їх розплодилося десятка два, що, до речі, до кращого). Суть така. Реєструйтеся в CPA мережі, скажімо, Admitad або GdeSlon . Підключайтеся до Оффер Сотмаркета. І починайте відправляти на нього трафік. Призові місця: 100 замовлень виконаних - 7500 рублів 300 замовлень виконаних - 25 000 рублів 500 замовлень виконаних - 45 000 рублів 1000 замовлень виконаних - 100 000 рублів 1500 замовлень виконаних - 200 000 рублів Виходить, що це не конкурс, а саме бонуси, так як ніхто ні з ким не змагається. Як тільки вебмайстер досягає 100 замовлень - він отримує бонус 7500 р. Чим далі, тим більше. Бонуси сумуються, проте кожен новий рівень починається з нуля, тобто зробивши 3400 виконаних замовлень, ви можете заробити 377к р на акції.

Опубліковано: 26/03/13 @ 02:25
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет - головний ринок послуг і пропозицій

Інтернет - головний ринок послуг і пропозицій Сьогодні інтернет ставати головною ареною за пропозицією і пошуку товарів і послуг. Для того, що б розповісти про себе інтернет спільноті, достатньо просто розмістити рекламу. Це дієвий спосіб яскраво, швидко і в короткі терміни заявити про себе. Запорукою вдалого рекламного оголошення є грамотне написання рекламного тексту, правильний підбір слів, лаконічно виражають сферу ваших послуг і пропозицій, а так само вдала позиція розміщення. Усім цим вимоги з легкістю відповідає контекстна реклама в інтернеті. Головне довірити складання рекламного пропозиції професіоналам, таким як Cyber ??Capital, вони можуть запропонувати на контекстну рекламу ціни найвигідніші в інтернеті .. Це максимум ефективності з мінімум витрат, тому що оплата проводитися тільки за кліки, а грамотне редагування ставок оплати дозволяє цілеспрямовано використовувати ваші кошти та економити їх.

Опубліковано: 26/03/13 @ 11:15
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Артемом Марченко , Head of Mobile Development в Thinglink

98-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Мова піде про продуктову розробку, роботу і навчання у Фінляндії, також ми поговоримо про батарейки. В програмі: Про во'IT'і Перша робота, із зарплатою не в батарейках Освіта в Фінляндії Шлях до Nokia Agile Product manager Стівен Елоп Продавець альтернатив Фінські стартапи Книги у випуску: Tuned In: Uncover the Extraordinary Opportunities That Lead to Business Breakthroughs - Craig Stull, Phil Myers, David Meerman Scott вальсуючи з ведмедем: управління ризиками в проектах з розробки програмного забезпечення - Том Демарко, Тімоті Лістер Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft. Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 26/03/13 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Інтернет і його значимість у сучасному світі .

Інтернет і його значимість у сучасному світі. Інтернет не так вже давно увійшов в наше життя, але темпи його розвитку, погодьтеся, були приголомшливими. Що ж таке інтернет на сьогоднішній день? Багато людей вам з легкістю дадуть відповідь, що це початок епохи електронної комерції. Починаючи своє існування, інтернет був нічим іншим, як засобом поширення інформації, і тільки потім почалася робота зі створення величезної кількості програм, операційних систем, браузерів ... Загалом, список можна продовжувати досить довго, але цілком зрозуміло стає те, що ці програми були спрямовані на максимальне використання перспектив і можливостей нового інформаційного середовища. Проте через, здавалося б, такий короткий проміжок часу, інформаційна складова мережі почала здавати позиції. Використання мережі інтернет в комерційній діяльності підприємств - ось новий аспект, який диктує свої умови на просторах глобальної павутини.

Опубліковано: 25/03/13 @ 08:18
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Одеса - Hadoop Event в Lohika ( в рамках Java Tech Talks # 9)

6 квітня з 12:00 до 18:00 запрошуємо вас на Hadoop Event в Lohika (який пройде в рамках Java Tech Talks # 9 ). Реєстрація на зустріч Hadoop Event проведуть троє прекрасних фахівців:
Іван Соболєв (Java Team Lead at Lohika), Ігор Вахромєєв (Java Tech Lead at Lohika) і Єгор Сігарєв (Java Tech Lead at Lohika). Що ми будемо робити на зустрічі:
? Поговоримо про концепцію MapReduce
? Обговоримо архітектуру Hadoop
? Весело проведемо час, встановлюючи і настроюючи його (або її?) ? Доведемо до розуму простеньку задачку засобами Hadoop
? Поділимося корисними фокусами, що роблять життя легше, а споживані ресурси - менше Кілька слів про Hadoop Event в Lohika від хлопців: Ковток Hadoop Відома нам всесвіт розширюється з кожним днем. Компанії збирають і пробують аналізувати все більша кількість даних, якими завалені їх сховища. У цей складний час все більше цінується надія нації, Інженери з аналізу даних, нечисленні герої, що проливають світло на гори інформації.

Опубліковано: 24/03/13 @ 12:02
Розділ Різне Читати далі...

Мережа , яка підкорила весь світ

Мережа, яка підкорила весь світ У вік Інтернету багато речей стають набагато простіше. Деякі, навпаки, помітно ускладнюються. Але все, що пов'язано з передачею даних, пошуком інформації, забезпеченні безпеки, стало набагато оперативніше, простіше і продуктивніше. Наприклад, встановивши відеоспостереження в магазині , ви зможете через мережу Інтернет спостерігати за тим, що діється в торговому залі, з будь-якої точки земної кулі. Камери можуть бути різні за якістю, але, якщо все правильно налаштувати, то навіть з планшетника ви зможете відслідковувати, що відбувається. Інтернет допомагає і батькам, які віддали дітей в дитячий садок. Зараз майже у всіх приватних дитячих садках встановлені відеокамери, які в режимі он-лайн дозволяють мамам і татам стежити за тим, що відбувається. Ще десять років тому уявити таке було дуже і дуже складно. У передачі даних Інтернету немає рівних, і не з'явитися в найближче століття, швидше за все.

Опубліковано: 23/03/13 @ 02:58
Розділ Різне Читати далі...

Зручність інтернет-магазинів

Зручність інтернет-магазинів Сьогодні нікого вже не здивуєш інтернетом вдома або на мобільному пристрої - ці технології в нашу життя увійшли міцно, і багато проробляється зараз за допомогою саме інтернет-технологій, які все розвиваються. Так, наприклад, інтернет-магазини завойовують все більшу популярність, причому не має значення, що в них продається, є дуже цікаві і нестандартні магазини. Наприклад, є інтернет-магазин з продажу маршрутизаторів Мікротік. До речі, настройка мікротік теж є на сайті - mikrotik. spb.ru. Всі інтернет-магазини мають, по мережі, той же принцип дії, що і звичайні, тільки торгова площадка знаходиться в інтернет-мережі, де розташовується каталог товарів і форма для замовлення, і ви в онлайн режимі можете замовити будь-який вподобаний вам товар . Його потрібно вибрати, поклавши в так звану корзину, куди можна скласти стільки товарів, скільки вам потрібно.

Опубліковано: 21/03/13 @ 08:22
Розділ Різне Читати далі...

Просування сайту в Інтернеті - необхідність сьогоднішнього дня

Просування сайту в Інтернеті - необхідність сьогоднішнього дня Для якісної і повноцінної роботи сайту кожній компанії потрібно знати основи просування в мережі Інтернет. Дуже важливо, щоб сайт був правильно зроблений - як з дизайнерської, так і з точки зору контенту. Потрібно провести розрахунок вартості просування сайту , щоб зрозуміти, наскільки це вигідно, і скільки прибутку варто очікувати від вкладених коштів. Також можна зняти відеоролик для реклами вашого нового порталу. У мережі Інтернет дуже багато сайтів, вони різноманітні по дизайну, функціоналу та наповнення. Але всі сайти компаній і підприємств мають все-таки одну, головну мету. І мета ця - зацікавити потенційного клієнта, покупця, партнера, розкрити товар з потрібної сторони, а також надати найбільш повну інформацію, рекламує товар.

Опубліковано: 21/03/13 @ 08:17
Розділ Різне Читати далі...

Захід епохи проектного менеджменту або хто винен і що робити ?

Le Roi est mort, vive le Roi! Звичний command & control проектний менеджмент мертвий. Те, що раніше за всіма стандартами вважалося відповідальністю проектного менеджера - поставка проекту з затвердженим функціоналом, в певний термін за допомогою виділеної команди - тепер все частіше і частіше вважається відповідальністю команди: власника продукту, інженерів і дизайнерів. Jeff Paton на одному з тренінгів так відповів на запитання про занепад проектного менеджера: «Я допомагав почати працювати по agile самим різним компаніям, і поки що, при будь-яких конфігураціях команди і організації, виникала необхідність фінансового контролю, бюджетування, дозволу інфраструктурних та ресурсних залежностей. Зазвичай цих завдань більше, ніж може потягнути на себе одна команда. У деяких є лінійний менеджер, але багато продолджают працювати з проектним менеджером.

Опубліковано: 21/03/13 @ 09:56
Розділ Різне Читати далі...

Як знайти ідею для стартапу ? 10 кейсів успішних підприємців

Ідеі для стартапов Тисячі людей щодня запитують у Яндекса, як заробити в інтернеті (причому швидко, без вкладень і бажано відразу мільйон) і шукають готові ідеї для бізнесу. Мені відомо кілька десятків "підприємців", які намагалися відкрити чергову соцмережа, пошуковик, біржу, агрегатор. Деякі оригінали щороку запускають по 2-3 нових стартапу, і завжди з упевненістю, що "в цей раз точно вистрілить". Чому 90% стартапів зазнають краху? Одна з причин - люди, які їх відкривають, занадто захоплені думками про монетизацію і забувають подумати, кому буде реально корисний їхній проект. Багато хто вважає, що відсутність у проекту реальної цінності можна компенсувати масштабною рекламною кампанією (сумнозвісні приклади - webalta.ru, stranadruzey.ru, domgeo.ru, youdo.com і десятки інших). Чи означає це, що не варто навіть намагатися створити свій проект? Аж ніяк ні.

Опубліковано: 20/03/13 @ 10:15
Розділ Різне Читати далі...

5 поширених запитань про зовнішньоекономічну діяльність СПД з валютою

Ця стаття буде корисна для тих, хто планує працювати з іноземними замовниками і цікавляться тим, як правильно організувати зовнішньоекономічну діяльність свого СПД в рамках нинішнього законодавства. 1. Планую працювати з іноземним замовником. Що необхідно для організації роботи мого СПД? Будучи приватним підприємцем, ви плануєте працювати з іноземним замовником. Для цього вам необхідно укласти контракт із замовником. Для складання договору можете скористатися Положенням про зовнішньоекономічних договорах , де описані всі важливі аспекти : терміни, предмет договору - надаються послуги або продукт, відповідальність сторін ... Якщо ви не впевнені в коректності складеного договору, то є сенс звернутися до фахівців, які безпосередньо займаються складанням зовнішньоекономічних контрактів. Також, є маса інтернет-джерел, які детально розкривають важливі аспекти складання та підготовки контрактів та пропонують приклади і шаблони документів.

Опубліковано: 20/03/13 @ 09:17
Розділ Різне Читати далі...

24 - 25 травня - Конференція JEEConf 2013

Наближається весна і разом з нею чергова щорічна конференція для Java розробників, яка ось уже третій рік збере любителів Java з різних країн у Києві - JEEConf 2013. Вона як зазвичай призначена на самі теплі весняні деньки 24-25 травня. ЩО ТАКЕ JEECONF? JEEConf - це щорічна конференція, метою якої є зібрати разом всіх, хто використовує Java технології для розробки. Конференція вже проходить 2 роки і в минулому році зібрала понад 650 учасників з 9 країн. У цьому році конференція вперше пройде в два дні. Організатори вирішили піти на цей експеримент, щоб було більше часу на спілкування для учасників та доповідачів. У той же час, кількість паралельних потоків сократітс до 2-3, щоб дати можливість відвідати цікаві доповіді і не розриватися між сценами. ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД КОНФЕРЕНЦІЇ В ЦЬОМУ РОЦІ? Завдання конференції JEEConf полягає в тому, щоб зібрати якомога більше практиків і висвітлити процес розробки додатків за допомогою сучасних Java технологій.

Опубліковано: 19/03/13 @ 07:16
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Антоном Семеновим , Resource Manager'ом DataArt

97-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про побудову кар'єри в рамках однієї компанії , тестування , навчання , студентське життя та аспірантуру . У програмі : Про во'IT'і Перша робота Бізнес - інформатика Навчання + Робота QA Менеджмент Виступи про кар'єру Книги у випуску : Торговець гарматами - Х'ю Лорі Майстер і Маргарита - Михайло Булгаков Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 19/03/13 @ 11:31
Розділ Різне Читати далі...

В Одесі пройшов весняний ІТ - турнір з настільного тенісу

16 березня 2013 в Одесі при організації Provectus IT пройшов турнір з настільного тенісу серед українських ІТ-компаній. У весняному турнірі взяли участь: Provectus IT, Luxoft, Lohika, Comodo, Innovative Solutions, AB Soft і Blam! Games. Почесне право суддівства було надано судді національної категорії - Фарладанською Юлію Яковичу. Гості з Києва, компанія Innovative Solutions, вперше брали участь у турнірі. Віталій Семіда, капітан команди Innovative Solutions:
«Від імені компанії Innovative Solutions хотілося б подякувати організаторам турніру за теплу зустріч і бездоганну організацію змагань. Як виявилося, ми були єдиними гостями з Києва, можна сказати "темною конячкою", і до старту змагань команди-учасниці пильним поглядом оцінювали нашу розминку))) Не дивлячись на те, що наша команда не посіла призове місце, гравці, а так само чисельна група підтримки, отримали масу задоволення і величезний заряд позитиву.

Опубліковано: 19/03/13 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

Аналіз ринку праці в області мобільного розробки : iOS vs Android

ДОУ розширює горизонти. На цей раз ми розглянемо ринок праці для розробників з трьох країн: Росії, України та Білорусі. Спочатку планувалося вивчити три конкуруючі області: iOS, Android і Windows, але за результатами стало ясно, що треба включити ще і розробників-універсалів ios/android. Дані по Windows, на жаль, довелося виключити: незважаючи на стрімкий розвиток гаджетів на Windows 8, розробники під них практично не потрібні і зробити аналіз не представляється можливим. Отже, ось дані по конкурсу на місце (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій): Найлегше влаштуватися розробнику під Android в Росії. Там конкурс складає всього 0,12 осіб на місце. У Білорусі краще вибирати тільки один з напрямків, розробники-універсали не потрібні на даний момент взагалі. Дані по середнім зарплатам: Найвищі зарплати у програмістів будь-якого напрямку в Росії, але там же і самий великий розкид. По Україні різниця зарплат невелика, в Білорусі зарплати найнижчі.

Опубліковано: 18/03/13 @ 08:24
Розділ Різне Читати далі...

6 квітня, Київ - Kyiv.py # 10

У суботу , 6 квітня , в знаменитій ціклумовской « шайбі » проведемо десята зустріч Kyiv.py. На даний момент підтверджені такі доповіді : 1. « Sockets from the ground up »
Ростислав Дзінько . Як працюють мережеві додатки , сокети , і що з цим робити . 2. « Cython - close to the metal python »
Тарас Ляпун . 3. « Перестаньте писати на Паскалі »
Олексій Качаев Короткий розповідь про те , як писати красивий і зрозумілий код , користуючись УСІМА можливостями мови Python : імперативних код проти функціональної сематнікі , машини і компілятори проти мови програмування , інструкції та вимоги проти ідеї та їх описів . Завдання, приклади , а також трохи ітераторів , генераторів і декораторів 4.

Опубліковано: 15/03/13 @ 08:26
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178