Другий київський ДОУ хакатони : вперше в Пабі !

Ну що ж, підведемо підсумки: 1-й ДОУ хакатони в Пабі був досить феєричним: музика з двох залів змішувалася в вухах нещасних програмістів, переїзди з одного залу в інший займали час і думки, голос організатора сіл посеред заходи, презентації були на бляклому проекторі, весь час падає вайфай взагалі зводив з розуму, зате годували смачно :) Це був самий короткий звіт про захід у світовій історії! Спасибі за увагу. Та ладно, все було не так вже й погано. Справа в тому, що Паби взагалі зовсім ніколи не зрозуміють специфіки роботи девелоперов, вони думають, що цих людей з комп'ютерами влаштовує будь-яка музика і будь-який шум вони переживуть, і стільці у них повинні бути не обов'язково зручні, вони ж програмісти - їм пофіг. Як не намагалися ми переконати їх у зворотному, на жаль, нічого з цим поробити не можна було. Зате у нас є відмінний досвід і тепер ми знаємо, що проводити хакатони в пабах краще не треба. Так, там досить весело, але працювати добу безперервно - не зовсім зручно.

Опубліковано: 04/05/12 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

7 травня, Київ - Йенс Соренсен розповість про DevOps на Сіклум Speakers ' Corner

Незважаючи на травневі свята, в Сіклуме гарячий час, насичене цікавими подіями та людьми. Ми раді запросити на одне з них, гідне Вашої уваги. Так, в понеділок 7 травня ввечері (18:30) один з клієнтів Сіклум Йенс Соренсен , технічний директор компанії e-conomic.com розповість про концепцію DevOps і про те, як вона застосовується на практиці в його команді. DevOps (Developers + Operations) - сучасний звід різних методик, спрямованих на продуктивну спільну роботу розробників і експлуатаційників інформаційних систем. Ідея Devops - прямий спадкоємець Agile. Підхід пропонує використовувати комплекс заходів по «руйнування стіни між розробниками і системними адміністраторами»: єдині інструменти повсюдної автоматизації, революція культури взаємодії, відмова від бюрократичних процедур, дрібні і часті зміни продуктивної середовища. Зворотній зв'язок в процесі розробки, утримання розробки в руслі потреб бізнесу, поетапне впровадження продукту та багато іншого - об'єднало в собі поняття DevOps.

Опубліковано: 04/05/12 @ 07:37
Розділ Різне Читати далі...

20 травня, Київ - TEDxKyiv 2012

20 травня, у неділю, у пріміщенні «Українського дому» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться Шоста конференція ідей, Варта Поширення, TEDxKyiv 2012 «Таланти. Освіта. Розвиток »для лідерів думок и інноваторів з усіх куточків України та з-поза її меж. Маніфест Події: goo.gl/nTSQN Програма Події Сесія № 1 «Людина» або Як нам вчиться и навчатись? Олексій Каптєрєв, консультант, kapterev.com Олексій Грєков, Фізик, співзасновнік Школи Афіни Євген Пенцак, математик, викладач, фінансист, InvestAdviser Сесія № 2 «Наука» або Як Створити майбутнє? Наталя Шульга, нейрофізіолог і Бл Українського наукового клубу Дмитро Дзюба, Дослідник з AILEN Lab Анатолій Бондаренко, журналіст и програміст в Texty.org.

Опубліковано: 04/05/12 @ 07:12
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 31

Якщо ви програміст в Києві і подумуєте змінити роботу, у Макса Іщенка є для вас пропозицію . Заповніть велику анкету і отримаєте замість 2-3 реально класних вакансій київських компаній. Дарині Кривенко потрібні у великій кількості для участі в Garage48 . Alex Mogurenko (alex@alexmogurenko.com ) шукає для Cinedeck LLC досвідченого С + + UI програміста ( Qt), який буде працювати над новим UI для Cinedeck EX, RX, MX. Робота віддалена, можна як парттайм так і фултайм. Зарплата 2500-3000 $. Компанія CQG шукає C + + розробника , якому подобається вирішувати нетривіальні завдання. Офіційне оформлення за трудовою (ніяких ПП) і «біла» зарплата. У Дніпропетровський офіс компанії Oversun Media потрібно програміст мобільних ігор (iOS/Android). Зарплата від 2000 $. Команді web 2.0 фахівців SocialTalents потрібно HTML Padawan , який буде працювати над проектами abo.ua і wikipaintings.org . Компанії Luxoft потрібен досвідчений JavaScript програміст для розробки та підтримки проекту hypercomments.

Опубліковано: 03/05/12 @ 08:06
Розділ Різне Читати далі...

Креш -тест резюме , випуск № 12: Поради Олексія Колупаєва

Ведучий дванадцятого випуску - Олексій Колупаєв , CTO стартапа MeinFernbus в Берліні і випускник харківського Політеху. Нагадуємо, що ви можете надіслати резюме на креш-тест за адресою crashtestcv@dou.ua. Більшість присилаються резюме страждають схожими проблемами. Я вирішив зібрати в список пару прийомів, які допоможуть зробити резюме краще. Мова йде виключно про візуальної приємності, про зміст треба говорити окремо. 7 практичних порад щодо поліпшення резюме Змініть шрифт з Times New Roman на будь-який інший не дуже химерний шрифт. Ні, з Times New Roman все гаразд, просто він дуже часто використовується, тому будь-який інший шрифт буде виглядати свіжіше (або як повний відстій, якщо ви раптом з переляку виберете Comic Sans). Непроста задача, якщо ви не розумієте, який шрифт буде відповідним. І постарайтеся, щоб розмір шрифту був все ще гуманним по відношенню до читає зі слабким зором (8 пт is not ok, ok?) Вирівняйте поля, відступи та стилі списків у всьому документі.

Опубліковано: 02/05/12 @ 01:08
Розділ Різне Читати далі...

Білл Гейтс ( Bill Gates )

«Бізнес - захоплююча гра, в якій максимум азарту поєднується з мінімумом правил», - приблизно так Білл Гейтс відгукувався про те, що стало справою всього його життя. Втім , як ми знаємо , це - не просто бізнес, а геніальні ідеї, перевернули світ IT і до сих пір роблять величезний вплив на самі різні сфери нашого життя. Білл Гейтс ( Bill Gates ) - він же Вільям Генрі Гейтс III ( William Henry Gates III ) - народився 28 жовтня 1955 року в родині адвоката Вільяма Гейтса і шкільної вчительки Мері Гейтс.

Опубліковано: 02/05/12 @ 03:27
Розділ Різне Читати далі...

У колишніх екстремістів і їх жертв з'явилася своя соціальна мережа

У колишніх екстремістів і їх жертв з'явилася своя соціальна мережа У колишніх екстремістів і їх жертв з'явилася своя соціальна мережа Компанією Google запущений сервіс - аналог соціальної мережі, головними користувачами якого будуть колишні екстремісти і люди, постраждалі від їх дій. У розробці проекту брали участь Інститут стратегічного діалогу (ISD), Rehabstudio і The Gen Next Foundation. Сервіс під назвою Against Violent Extremism («Проти насильницького екстремізму») ??або просто AVE представляє собою платформу, з якої екс-екстремісти та їх жертви зможуть ділитися сумним досвідом з іншими користувачами, для того щоб застерегти їх від попадання в екстремістські угруповання. Розвагам на просторах нової соціальної мережі навряд чи знайдеться місце. Так що, якщо ви хочете мультфільм Хоробра серцем дивитися онлайн заходити на AVE не має сенсу. Ідею зі створення сервісу його розробники вперше озвучили ще в минулому році - на саміті Google Ideas, що пройшов у Дубліні.

Опубліковано: 01/05/12 @ 11:20
Розділ Різне Читати далі...

По секрету всьому світу

По секрету всьому світу По секрету всьому світу Всесвітня мережа розвивається настільки швидко, що отримати інформацію можна абсолютно з будь-якої теми. Однак для того, щоб її знайти, необхідно точно знати основні параметри пошуку. Пошукові системи влаштовані таким чином, що крім пошуку запитів по точній фразі, можливий пошук і за окремими словами, що найчастіше буває незручним. Тому формулювати запит потрібно таким чином, щоб пошукова система видала якомога більше варіантів, які збіглися з точною фразою, зазначеної в запиті. Також важливо вибрати спеціальний параметр для пошуку за точною фразою. Сторінки з найбільш точними збігами, як правило, розташовуються на початку списку сайтів, виданих пошуковою системою. В даний час через пошукові системи можна знайти що завгодно. Безліч людей щодня шукає там відповіді, як на прості побутові питання, так і вирішує більш складні завдання, пов'язані, наприклад, з бізнесом. Крім того, Інтернет є величезним інформаційним довідником практично з будь-якої теми.

Опубліковано: 01/05/12 @ 11:18
Розділ Різне Читати далі...

Яка мова програмування вчити ? Вивчайте англійську !

- Так я з англійською не пройшов. Знаю, що покращувати треба. Уже записався на курси. Знайоме? Ви крутий спеціаліст в унікальних технологіях? Чудово. Але цього недостатньо. Клієнту потрібні perfect written AND communication skills. Це не просто рядок, яку HR-и вказують в купе з іншими вимогами і яка відноситься до розділу «бажано, але не обов'язково». Мається на увазі, що ви відмінний інженер (QA, whatever). Ви це покажете на співбесіді. Але клієнтові важливо буде комунікувати з вами кожен день, не витрачаючи при цьому зайвий час. Наведу два приклади з моєї практики. Приклад раз . Команда розробників не змогла отримати проект аналогічної складності. Після телефонного інтерв'ю клієнт відповів: «Ваші хлопці - найкращі інженери з тих, з ким я спілкувався. Але ви дуже повільно говорите по-англійськи. А нам потрібно буде спілкуватися багато і дуже, дуже швидко ». Приклад два .

Опубліковано: 28/04/12 @ 01:05
Розділ Різне Читати далі...

SMO і SMM : що це таке і як це використовувати ?

Всі ми прекрасно знаємо на що здатні соціальні мережі. В одну мить вони можуть привести на сайт такий трафік, якого від пошукових систем можна домагатися місяці і навіть роки. Звичайно там немає такої стабільності, як у тих же пошукових систем, але ніхто не буде сперечатися, що просування під соціальні медіа дає шикарні результати. З приходом просування під соціальні мережі з'явилися й відповідні терміни. Найвідоміші з них - це SMO і SMM . Але ці терміни дуже часто плутають між собою як недосвідчені користувачі, так і фахівці в галузі соціального просування, помилково вважаючи, що це одне і те ж. Між тим, SMO і SMM - це все-таки два різні поняття. Давайте розберемося, що представляє собою кожне з них і як ми їх використовуємо, іноді навіть не підозрюючи про це.

Опубліковано: 28/04/12 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест : міністерство фінансів vs "IT Україна ", конкурси для розробників , ювілей ZX Spectrum

Добрий день, шановні читачі. Цього тижня директор департаменту податкової та митної політики міністерства фінансів Микола Чмерук розкритикував зниження з 15% до 5% ставки прибуткового податку для співробітників IT-компаній, оскільки це може спричинити втрати бюджету в розмірі близько 700 млн грн на рік. У той же час Ігор Лисицький, віце-президент асоціації «IT Україна», вважає, що держбюджет виграє в доходах, а бізнес вийде з тіні після вступу в силу нових умов оподаткування для IT-індустрії. Новини Житомирська компанія-творець платформи для Java-додатків Jelastic отримала $ 2 млн. інвестицій від Almaz Capital і Foresight Ventures. Павло Сідельов і Денис Довгополий запустили студію прототипування для стартапів Geexlab . Evernote оголошує конкурс для розробників з призовим фондом понад $ 100 тис., а Samsung - конкурс з призовим фондом в $ 4 млн. Історія У ZX Spectrum відбувся тридцятирічний ювілей, на честь якого вийшло інтерв'ю з його творцями .

Опубліковано: 27/04/12 @ 09:07
Розділ Різне Читати далі...

Китайці звинуватили YouTube у порушенні авторських прав

Китайці звинуватили YouTube у порушенні авторських прав Agence France-Presse повідомило про те, що китайські кіновиробники заявили про нанесення збитку відеохостингом YouTube і оцінили його в 308 млн. доларів. Вони зажадали вжити заходів щодо посилення авторських прав, оскільки безліч піратських роликів зараз розміщені на відіохстінге. Поки не уточнюється, чи збирається подавати агентство позов. YouTube був звинувачений гонконгської асоціацією в порушенні авторських прав. На сайті представники виявили величезну кількість (більше 500) роликів з гонконзьких фільмів, у тому числі з тільки що вийшли на екрани картин. Ролики були переглянуті користувачами понад 40 млн. разів. Якщо вам знадобилося скачати відео на телефон , зверніться до сайту http://mobiup.net/video/ Тут ви знайдете величезні збори відеороликів для мобільних пристроїв різного розміру і тематики.

Опубліковано: 26/04/12 @ 11:37
Розділ Різне Читати далі...

Ще один ефективний спосіб збільшити відвідуваність сайту

Сьогодні я хочу поділитися з вами ще одним дуже цікавим методом, який може значно підняти позиції вашого сайту у видачі розвідувачів з певних ключових запитах , що природно збільшить відвідуваність. Метод напівавтоматичний . Якщо з ключовими словами ми розберемося швидко, завдяки одній дуже грамотної програмі, то пошук майданчиків для покупки посилань повністю лягає на наші мозолясті руки. Стаття розбита на два етапи: підбір ключових слів і пошук відповідних для розміщення постових майданчиків .

Опубліковано: 26/04/12 @ 01:22
Розділ Різне Читати далі...

Графічна мініатюра компанії

Графічна мініатюра компанії Компанії будь-якого рівня необхідний свій фірмовий стиль. Його візуальним компактним чином є логотип. З його допомогою створюється сприятливе враження про компанію і привертається увага потенційних клієнтів. Розробка логотипу проводиться професійно, у відповідність з наявними цілями і завданнями компанії. Ставши мініатюрним фірмовим зображенням, логотип постійно нагадує оточуючим про те, що компанія існує і готова виконувати побажання клієнтів. Правильно розроблені логотипи призводять фірму до лідерства і прокладають дорогу брендам. Логотипи можуть бути різними: для абстрактного зображення бізнесу використовують «символьний логотип», для інформаційного повідомлення про компанію - «друкарський логотип», для більш точного відображення сфери діяльності використовують «графічний логотип». Останній вид користується популярністю на сьогоднішній день. Щоб логотип став вдалим придбанням для компанії, потрібно знати декілька правил його складання.

Опубліковано: 25/04/12 @ 06:48
Розділ Різне Читати далі...

До Сибіру за уловом

В Сибір за уловом Кожен рибалка мріє про гарний улов. Багаторічний досвід риболовлі завжди дає непоганий результат, але щоб і в перший раз повернутися з рибою, потрібно пройти хоча б теоретичні основи техніки її видобутку. Потрібно знати правила розпізнавання поклевки: велика чи дрібна риба потрапила на гачок. Якщо поплавок миттєво йде під воду, навіть не підстрибуючи, вам попався досить великий екземпляр. Підсікати таку рибу потрібно відразу і акуратно, також як і вивуджувати його потім на берег. Якщо поплавок злегка ворухнувся і ліг на бік, то це говорить про дуже великої «дичини». Підсікати потрібно відразу, тим більше, що це досить легко робиться при такому положенні поплавця. Таймень носить прізвисько сибірського велета. Швидкими рухами, кмітливістю і силою риба залишає далеко позаду всіх інших мешканців сибірських річок. В інтернеті існує достатньо відео лову тайменя на спінінг , але зловити таку рибу вдається далеко не кожному.

Опубліковано: 25/04/12 @ 06:47
Розділ Різне Читати далі...

Власна ювелірна колекція до дня весілля

Власна ювелірна колекція до дня весілля На початку місяця 36-річна Анджеліна Джолі вперше продемонструвала журналістам подароване Піттом обручку - на виставці сучасного китайського мистецтва в Лос-анджелеському музеї. Гороскоп найстабільнішою голлівудської пари стрімко показує на «шлюбні узи». Розробкою дизайну протягом року займався відомий ювелір Роберт Прокоп безпосередньо за участю на всіх етапах самого замовника. В обручку Бред вклав всю свою любов і вдячність до своєї майбутньої дружини. Він точно знав, яке саме кільце хоче, з яким за формою і кольором діамантом. Камінь вищої якості був знайдений ювеліром і огранований за формою і розміром кільця для того, щоб бездоганно сидіти на пальці зоряної дружини. Експерти сьогодні оцінили твір мистецтва в 250 000 доларів. Діти найпопулярніших в світі акторів з нетерпінням чекають дня, коли їхні батьки, які полюбили один одного на зйомках («Містер і місіс Сміт») і в реальному житті стануть чоловіком і дружиною.

Опубліковано: 25/04/12 @ 06:45
Розділ Різне Читати далі...

Тільки найкращі Sony

Тільки найкращі Sony Мрії про універсальний домашньому кінотеатрі сьогодні стали реальністю. При бажанні купити телевізор , що дозволяє дивитися фільми, а також відео з Інтернету формату 3D, варто звернути увагу на модельний ряд продукції BRAVIA від Sony. BRAVIA мають цілу низку переваг у порівнянні зі своїми побратимами від інших виробників: чудова передача кольору при підтримці відео в інших сучасних форматах (наприклад, 3D), сучасна зручна настройка, можливість перегляду роликів і фото з веб-сайтів. Дизайн модельного ряду виконаний з великим смаком, що дозволяє BRAVIA займати центральне місце в інтер'єрі будинку. Система перетворюється на центр розваг і служить слушним яскравим елементом для будь-якого стилю. Сімейство сучасних телевізорів Sony BRAVIA Monolith припаде до душі шанувальникам дорогих інтер'єрів. Стильні аксесуари Sony BRAVIA Monolith чудово вписуються в дизайнерське рішення будь-якої кімнати.

Опубліковано: 25/04/12 @ 06:44
Розділ Різне Читати далі...

Спліт -системи в квартирах

Спліт-системи в квартирах Приходить літо, а з ним і невирішена минулого літа проблема - установка кондиціонера. Перш ніж довірити установку комфортності «кому-попало», потрібно зрозуміти, що від якості монтажних робіт і витрати матеріалу залежить термін придатності самого кондиціонера. Кустарний монтаж може істотно скоротити термін служби самого сучасного та дорогого обладнання. Разом з тим, якісна професійна установка спліт-системи дозволить їй працювати надійно і без ремонту в теченіе10 років. В послугу монтажу кондиціонерів професійної компанії р. Реутов враховано все і не передбачені додаткові витрати.

Опубліковано: 25/04/12 @ 06:42
Розділ Різне Читати далі...

Супер - шикарний конкурс від ADmitad . 10000 $ і 80 переможців.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Конкурс! Ееее ... ADmitad проводить конкурс і мені доручено до вас донести цю супер-шикарну новину. Коли: з 20 квітня по 20 червня. Суть: написати в бложеке або хоч де-небудь про вдалий досвід роботи з ADmitad. 80 переможців. Призовий фонд ділиться так: 1-10 місце - 500 $;
11-20 місце - 250 $;
21-30 місце - 100 $;
31-40 місце - 80 $;
41-50 місце - 40 $;
51-80 місце - 10 $; Коротше, шанс забрати 250-500 $ цілком реальний. Виходить, що навіть якщо арбітраж вийде не супер-шикарний, призове місце здатне окупити всю вашу лузерскую натуру. І ось це вже супер-шикарно. Хоча стоп. У правилах написано, що потрібно розповісти про позитивнийдосвід роботи з ADmitad. Але нічого страшного, піднесіть свої потуги як початок шляху до супер-шикарному успіху.

Опубліковано: 25/04/12 @ 12:09
Розділ Різне Читати далі...

Розкручування й удосконалення сайтів

Розкручування та вдосконалення сайтів Розкручування та вдосконалення сайтів «Тільки завдяки маркетингу та інновацій створюють прибуток, все інше - прості витрати». Пітер Друкер, економіст, людина, що є одним з головних теоретиків з менеджменту XX століття. Нижче наведені основні методи підвищення прибутку будь-якого бізнесу. o Підвищення суми середнього чека; o Накопичення обсягів продажів; o Залучення більше нових клієнтів; o Розширення частоти відвідуваності і замовлень; Яким же чином збільшити відсоток прибутку Вашого бізнесу? Ваші клієнти можуть просто не знати про існування Вашої компанії, так як сайт Вашої компанії розташований на останніх місцях при видачі пошукових систем. Таким чином, вони навіть не здогадуються про ті послуги, які Ви надаєте, Вашої чудової продукції, спеціальних пропозиціях або акціях! Є простий і швидкий спосіб вирішити таку проблему.

Опубліковано: 24/04/12 @ 04:06
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178