10 вересня — 8 жовтня, Львів — Семінар «Підготовка до іспиту PMP®»

Мета семінару-практикуму від зареєстрованого постачальника навчання PMI — підготувати слухачів до успішного проходження сертифікаційного іспиту в PMI з першої спроби. Програма семінару включає 4 дні очного навчання (10, 17, 24 вересня, 8 жовтня 2016 р.) і самостійну відпрацювання навички правильно відповідати на питання іспиту з допомогою онлайнового тренажера. Семінар актуалізовано згідно з останніми змінами іспиту PMP®. По закінченні видається визнається PMI сертифікат про обов'язкове навчання з управління проектами. На семінарі розглядаються питання з десяти областей знань стандарту PMBOK® Guide Fifth Edition . Крім цього, слухачі розбирають завдання (кейси) з практики управління проектами, аналогічні ситуаційним завданням іспиту, а також аспекти етики і професійної поведінки менеджера проекту, що включаються до питання іспиту. В процесі навчання слухачам подається і пояснюється математичний апарат, необхідний для вирішення розрахункових завдань на іспиті.

Опубліковано: 29/07/16 @ 08:03
Розділ Різне Читати далі...

.NET дайджест #12: .NET Core user secrets, Reactive Trader Cloud, Continuous testing з NCunch

.NET Підводний камінь при використанні await методу, повертає Task<Task<T>>. .NET Core офіційно підтримується RedHat . .NET Core roadmap . Про реліз .NET Core і корисні посилання. ASP.NET Як зберігати приватні налаштування .NET Core і як організувати роботу з ними в команді . Налаштування TypeScript для ASP.NET Core проекту. DDD, CQRS, MS Вирішення проблем з concurrency в CQRS системах. Як валідувати команди . Як оновлювати події , не зламавши систему. Reactive Trader Cloud приклад реалізації трейдерської платформи з використання Event Sourcing, микроверсисов, .NET Core. Исходники . Найскладніша частина микросервисов — дані . Переваги використання ES і CQRS . Але насправді не все так гладко. Про боротьбу зі складністю всередині DDD . Різне Відео про внутрішню кухню Docker на Windows . Думка про те, що всі нові мови і фрейморки — це марна трата часу і непрофесіоналізм . Continuous testing з NCunch . Реліз Aurelia 1.0 .

Опубліковано: 29/07/16 @ 10:27
Розділ Різне Читати далі...

DOU Labs: як в Ciklum розробляли розумний IoT офіс

У рубриці DOU Labs ми запрошуємо IT-компанії ділитись досвідом власних цікавих розробок та внутрішніх технологічних ініціатив. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Останні кілька років весь технологічний світ божеволіє від слів інтернет промов (IoT), більший ажіотаж, мабуть, спостерігається лише навколо Data Science. Що ж таке тієї інтернет промов? Інтернет промов являє собою систему взаємопов'язаних обчислювальних пристроїв, механічних і цифрових машин, предметів, тварин або людей, які забезпечені унікальними ідентифікаторами і можливістю передачі даних по мережі, не вимагаючи взаємодії від людини до людини або від людини до комп'ютера. Кожна велика компанія зараз має щось для IoT. Компанія Intel випускає Edison та Quark, Amazon — Amazon IoT, Google — Brillo, Apple — HomeKit. Цей перелік можливо продовжувати до нескінченності. Ми в R&D відділі компанії Ciklum вирішили не відставати від «модних тенденцій» та розробили свою платформу для IoT (4IoT).

Опубліковано: 28/07/16 @ 10:25
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Літній інтенсив "Автоматизоване тестування" з нуля і не тільки

Станьте QA Automation Engineer до кінця літа! Навчальний центр SkillUp* запрошує пройти кращий курс QA Automation — Basic & Advanced Levels, після закінчення якого ви освоїте автоматизоване тестування, а також ази програмування ООП, як наслідок, відкриєте для себе кар'єрний шлях QA Automation Engineer, де зможете стати більш затребуваним фахівцем!
*Кілька фактів про учбовий центр SkillUp:
? успішно навчаємо тестування з 2012 року;
? більше 92% наших випускників успішно працевлаштувалися в IT-компанії з Ім'ям;
? у нас працюють кращі практикуючі фахівці з Epam, Ciklum, GlobalLogic...
? ми регулярно проводимо корпоративне навчання в IT-компаніях 5 НЕЗАПЕРЕЧНИХ ПЕРЕВАГ АВТОМАТИЗАЦІЇ • за автоматизацією майбутнє — будьте на крок попереду;
• рівень зп в рази вище ніж у мануальних тестувальників;
• можливість працювати з більш складними і цікавими проектами;
• кар'єрне зростання;
• затребуваність на ринку праці.

Опубліковано: 26/07/16 @ 03:11
Розділ Різне Читати далі...

20 серпня, Київ — Spring IoC, MVC, AOP, JTA тренінг-інтенсив для початківців

Два найсильніших Java тренера України проведедут тренінг по Spring frameworks:Spring IoC, MVC, AOP, JTA, JdbcTemplate, TestСуммарный досвід комерційної розробки на Java у тренерів більше 25 років. Немчинский Сергій : 15 років на Java. Team Lead в IntroPro. Автор безкоштовного відео навчального порталу «Байки про Java» . Понад 14.000 передплатників youtube каналу. Власник навчального проекту FoxmindeEd (раніше директор компанії по розробці SmarteRama ). Соколов Дмитро : 10 років на Java. Lead Java Developer, тренер Luxoft Training Center . Автор освітнього порталу для розробників Java BecomeJavaSenior . Власник IT компанії по розробці Java Fifty Thousand . Тренера брали участь у більш ніж 30-ти комерційних проектах . У кожного досвід викладання Java більше 3-х років, в тому числі в Luxoft Training Center. Сотні отчитанных тренінгових годин досвідченим і початківцям Java-розробників. Десятки годин записаного безкоштовного відео на youtube .

Опубліковано: 23/07/16 @ 02:26
Розділ Різне Читати далі...

15 серпня, Одеса — Курс KIT Overview

Хочеш працювати у IT-сфері, але не знаєш, з чого почати? Читаєш оглядові статті з технологіями, але тобі все одно складно визначитися, яка мова програмування вивчати? Тобі потрібна порада від практикуючих розробників, які починали з нуля і доросли до гуру?
Запишись на курс KIT_Overview і ти знайдеш відповіді на питання, пов'язані з IT. Програма KIT OVERVIEW : 1. Knowledge Map для IT-спеціаліста
2. Quality Assurance
3. Java Development
4. Web Development
5. PHP Development
6. Mobile Development
7. English4IT
8. HR-session Як ми навчаємо: Тривалість: 8 занять
Формат: 1,5-годинні лекції + Q&A сесії: відповіді на питання, що цікавлять вас, пов'язані з IT
Інтенсивність: 2 лекції в тиждень по 2 години
Вартість курсу: 1250 грн за весь курс
Старт курсу: 15 серпня
Після проходження курсу точно будеш знати, яке IT-напрям найбільше по душі і які технології необхідно вивчити, щоб отримати роботу своєї мрії.

Опубліковано: 22/07/16 @ 02:06
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Відкрито набір на курс по IP-телефонії Asterisk

IT Education Center оголошує черговий набір на курс по IP-телефонії Asterisk. Оволодій навичками адміністрування сучасної цифрової АТС!
Старт навчання найближчих груп — 01.08.16 Програма курсу: 1. Введення Т 1.1 Знайомство з asterisk. Історія. Термінологія. Гілки версій
Т 1.2 Основні компоненти. VirtualBox. Установка ОС Linux
Д 1.1 Встановити VirtualBox на свій ноут-бук
Т 1.3 Базова установка Asterisk з пакетів, консоль Asterisk
Т 1.4 Базова установка з исходников
П 1.1 Базова установка Asterisk
Т 1.5 Логгирование Asterisk
Т 1.6 Основні команди консолі Asterisk
П 1.2 Робота з консоллю Asterisk, логгирование
Е 1.1 Іспит після 1 розділу 2. Настройка SIP Т 2.1 Створення користувачів телефонії, шаблони користувачів
Т 2.2 Обладнання для IP-телефонії, Voip-шлюз, GSM-шлюз, Sip-клієнт
Т 2.3 Sip Trunks, підключення міських номерів
Д 2.1 Закріпити отримані знання, підготуватися до Практики
П 2.

Опубліковано: 21/07/16 @ 02:15
Розділ Різне Читати далі...

30 липня, Київ — Старт курсу «Базовий модуль тестування» в QALight

Привіт, друзі! 30-го липня у QALight стартує курс «Базовий модуль тестування».
Зареєструватися на курс можна заповнивши форму .
Тестування програмного забезпечення — це самий простий і швидкий спосіб увійти в IT, а «Базовий модуль» в QALight допоможе опанувати фах тестувальника навіть тим людям, які не мають освіти або досвіду роботи в IT сфері.
Тривалість курсу: 6 місяців (132 години). У програму «Базового Модуля» входить 6 курсів. Вже після 4-го місяця занять ви зможете починати шукати роботу на позицію Junior QA. Програма «Базового Модуля» • Курс Тестування З навчить вас використовувати сучасні інструменти і методології, що застосовуються в тестуванні продукту в українських і міжнародних компаніях.
• Курс Практичний SQL — дозволяє тестувати програми на більш глибокому рівні. Це не тільки перевірка взаємодії користувача і додатки, але і перевірка логіки і алгоритмів роботи продукту на рівні взаємодії з сховищем інформації.

Опубліковано: 20/07/16 @ 07:56
Розділ Різне Читати далі...

Що таке PSoC

Коротко розповім що таке PSoC, оскільки в Україні про продукцію Cypress відомо не багато. Можливо після цієї тими хтось захоче використати ці мікросхеми в своїх розробках. PSoC (Programmable System-on-Chip) — це програмована система на кристалі, тобто електронна схема, яка виконує функції певного пристрою і розміщена в одному корпусі мікросхеми. Розробник має можливість самостійно створювати функціонал який йому потрібний. В даний час існує 4 серії PSoC: PSoC 1, 3, 4, 5PL, більш детально можна ознайомитись на офіційному сайті . У цій статті буде описана серія PSoC 4. На відміну від класичних мікроконтроллерів (AVR, PIC, STM32...) PSoC не має фіксованої периферії (UART, I2C, SPI, DMA....), розробник сам вирішує який функціонал буде мати запрограмований чіп. Іншими словами якщо потрібний тільки UART та ADC, пристрій буде мати тільки ці два блоки.

Опубліковано: 15/07/16 @ 05:23
Розділ Різне Читати далі...

Зарплати українських розробників — травень-червень 2016

Возраст З 30 травня по 30 червня 2016 року ми проводили черговий анонімний зарплатний опитування, в якому взяли участь більш як 7000 осіб. Вихідні дані в CSV доступні на GitHub . Всі зарплати вказані в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінки зарплати у вибірках використовується медіана . Статті з результатами минулих опитувань тут ..b-typo .collapsed{display:block;height:80px;}.is_mobile .b-typo img.collapsed, .is_tablet .b-typo img.collapsed{height:80px!important;margin:0!important;}@media screen and (max-width: 620px){.img-wrap{margin:0 -10px 0 -15px;}.widget-wrap{margin-left:0!important;padding-left:0!important;overflow:visible!important;}.widget-wrap iframe{height:630px!important;margin-left:0!important;}} Портрет учасників опитування 15,1% жінок, 84.9% чоловіків. Частка жінок з кожним роком збільшується:
См. також наше дослідження про гендерні стереотипи в українському ІТ .

Опубліковано: 14/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

Контроль якості в Open Source: досвід проекту CRIU

CRIU (Checkpoint and Restore In Userspace) — це проект по розробці інструментарію для ОС Linux, який дозволяє зберегти стан процесу або групи процесів у файли на диску і пізніше відновити його, в тому числі після перезавантаження системи або на іншому сервері без розриву вже встановлених мережевих з'єднань. Один з основних сценаріїв використання CRIU — це жива міграція контейнерів між серверами, але їм застосування проекту не обмежується . У 2012 році, коли Ендрю Мортон прийняв першу серію патчів для ядра Linux з метою підтримки C/R (Checkpoint/Restore) у просторі користувача, ідея реалізувати таку функціональність все ще виглядала божевільною. А через чотири роки проект CRIU отримав визнання і все більше викликає інтерес до себе. До цього спроби реалізувати C/R-Linux вже неодноразово робилися (DMTCP, BLCR, OpenVZ, CKPT тощо), але всі вони, на жаль, не увінчалися успіхом. У той час як CRIU став життєздатним проектом.

Опубліковано: 11/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

18 липня, Київ — Тренінг «Основи психології для HR-менеджерів»

Старт набору на тренінг: 18 липня 2016 р.
Для кого: HR-фахівці, які бажають підвищити свій професійний рівень, які бажають отримати знання з загальної психології, пізнати себе. ПРОГРАМА КУРСУ Тема 1. Формування знань з загальної психології. Роль психологічних знань в роботі НR.
Вплив розвитку психічних процесів у роботі персоналу.
Особливості професійного сприйняття і уваги.
Дослідження властивостей уваги (стійкість, об'єм, концентрація, розподіл, переключення). Тема 2. Пізнавальні процеси особистості. Види, процеси пам'яті, розвиток пам'яті.
Визначення домінуючого виду пам'яті, обсягу короткострокової пам'яті.
Особливості професійного мислення,
Прийоми розвитку креативності. Тема 3. Індивідуально-психологічні особливості особистості та їх вплив на ефективність діяльності. 3.1. Основи темпераменту. Визначення темпераменту по Айзенку.
3.2. Структура характеру.
3.3. Акцентуації як найбільш яскраво виражені риси характеру. Тема 4.

Опубліковано: 08/07/16 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест #26: Make JEE great again

У випуску: JEE Microprofile; JEE Guardians (або швидше guardian); kotlin як мова для gradle; стан 9-ки і її нові АПІ; HATEOAS; mutation testing. Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) Microprofile microprofile.io : JEE для микросервисов. Java EE Microprofile на DZone . Micro Profile in Enterprise Java від Antonio Goncalves. MicroProfile на developer.ibm.com . Ця посилання тут просто тому, що на developer.ibm.com тепер став нормальний дизайн. Java EE Guardians Does Java EE Have a Future? Oracle does not really understand the value of Java EE . Java EE Guardians Unite to Save Java EE . Щось на зразок новин JDK 9 is not (yet) Feature Complete . З'явилася можливість використовувати Kotlin в Gradle-скриптах. Ходять чутки, що ця мова може стати основним для Gradle. Вийшов Kotlin 1.0.3 . Роадмап для версії 1.1 . Дуже цікава рядок в исходниках valhalla-и. Swarmic, the CDI Stack for Java SE and EE .

Опубліковано: 08/07/16 @ 07:00
Розділ Різне Читати далі...

29 липня, Одеса — Конференція WebCamp: DevOps

З 29 по 31 липня запрошуємо всіх в Одесу на 7-ю конференцію WebCamp , яка присвячена технологіям веб-розробки, управління проектами та розвитку бізнесу. Традиційно, захід складається з декількох напрямів. В цьому році це: Front-End , Python , PHP , DevOps , PM , BizDev . 29 липня. WebCamp: DevOps . Провідні DevOps фахівці на практичних прикладах поділяться своїм досвідом побудови процесу розробки за методологією DevOps і особливостями компонентів, які використовуються всередині їх інфраструктур.

Опубліковано: 06/07/16 @ 07:55
Розділ Різне Читати далі...

23 — 24 липня, Харків — IT Business Camp — річна зустріч на природі для CEO, Sales і PM-ів IT-компаній з усієї України

Ви СЕО, Sales або PM, і хотіли б 2 дні нічого не вирішувати? Хочете просто взяти і дізнатися фішки успішних колег, знайомитися з партнерами в шльопанцях і хоронитель себе бізнес-ідеями за шашликом? Так приїжджайте на IT Business Camp! У розпалі літа, 23-24 липня, на IT Business Camp зберуться власники, керівники, менеджери українських IT-компаній, щоб в неформальній обстановці обмінятися досвідом розвитку бізнесу по розробці ПО, новими підходами до управління командами і взаємодії з клієнтами. І, звичайно ж, приємно відпочити в колі однодумців! Учасників зустрічі чекають:
— доповіді на актуальні бізнес-теми на основі реальних кейсів;
— обговорення останніх технік пошуку замовлень і продажів;
— відпочинок на свіжому повітрі (басейн, лазертаг, барбекю-вечірка, танці);
— спеціальна розважальна програма для ваших супутників.

Опубліковано: 04/07/16 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C# , які стартують 1 серпня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці. Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 1 серпня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 01/07/16 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C# , які стартують 1 серпня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці. Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 1 серпня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 01/07/16 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

1 серпня, Київ — Курси C# в CyberBionic Systematics

У навчальному центрі CyberBionic Systematics вже розпочався набір на курси C# , які стартують 1 серпня 2016 року. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися більше про мову програмування С# на безкоштовному пробному уроці. Програма навчання мови С# в CyberBionic Systematics складається з трьох послідовних курсів: C# Starter (9 уроків), C# Essential (18 уроків) і C# Professional (17 уроків), які відповідають різному рівню підготовки слухача. Ви можете почати навчання з зручного Вам рівня. Приєднуйтесь до нас з 1 серпня — вибирайте тільки ті курси, які Вам потрібні або пройдіть курси по всій спеціальності C#/.NET Developer. Курси CyberBionic Systematics відповідають найвищим вимогам IT компаній до розробників. За нашими програмами проводяться тренінги для розробників з Terrasoft, 3Shape, SimCorp, Ciklum, GlobalLogic, Materialise, BMS Consulting та ін. В рейтингу IT шкіл за підсумками 2015 року CyberBionic Systematics посів третє місце.

Опубліковано: 01/07/16 @ 01:27
Розділ Різне Читати далі...

Коли молодий компанії потрібен HR

via Shutterstock. Говорячи про HR в компанії, кожен уявляє собі щось своє: відділ кадрів старої закалки, милу дівчину в офісі, страшного рекрутера, завалює питаннями. А література за громіздкими визначеннями не дає розуміння, що ж насправді криється за поняттям «служба керування персоналом» і як це можна використовувати простому смертному. Всі ці «розробки стандартів роботи персоналу» і «ассессмент-центрів» навівають тугу і заплутують, а насправді потрібні далеко не всім. Потенційні проблеми На ранніх стадіях розвитку компанії HR-функції виконують самі засновники. Вони краще за будь-кого знають, кого наймати, в якому напрямку розвиватися для досягнення цілей. А співробітників настільки мало, що всім можна приділити увагу. Все — як на долоні, і часто співробітники та засновники дружать сім'ями. Складнощі починаються тоді, коли компанія росте швидко, і у засновників і менеджерів не вистачає часу на те, щоб приділити увагу і розібратися у всіх деталей процесу.

Опубліковано: 30/06/16 @ 06:52
Розділ Різне Читати далі...

Як вигравати хакатони: 5 правил з особистого досвіду

Модне слово «хакатон» народилося в 1999 році від поєднання слів: «хак» і «марафон», що буквально можна перекласти як «забіг хакерів». Ну а по суті — це змагання-тусовка програмістів, які в стислі терміни створити прототип своєї ідеї. Зазвичай хакатони проводяться з якоїсь певної тематики (виходячи з того, що саме цікаво організатору-замовнику івенту), щоб позначити область винаходів для учасників. Так сталося, що свій перший хакатон, що проводився в 2011 році в Ciklum, я виграв. За 2 дні роботи ми з командою з 5-ти чоловік створили додаток «RoadQuality» — аналізатор якості дорожнього покриття. А всього я брав участь у 15-ти хакатонах і в 5-ти з них займав зі своєю командою перше місце. Аналізуючи всі історії успіхів і поразок, я зрозумів, що дотримання простих правил приводить до перемоги. Цими правилами і хочу поділитися з вами. 1) ретельно Підготуйтеся Підготовка до хакатону починається з того моменту, коли ви дізнаєтеся про це нього.

Опубліковано: 29/06/16 @ 06:58
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176