Коментарі до виступу Валкіна про стартапи

За прикладом Ворушіна вирішив записати кілька спостережень за підсумками 3-х годинного виступу Льва Валкіна про Силіконову долину, Ульяновськ, стартапи і його компанію Echo . Робити нетривіальні речі Дуже цікаво було послухати розповіді про особистий досвід, наприклад про те, як з'явилася Echo (спочатку JS-Kit) і її конкурент Disqus. Спершу ідея вбудовуваних на сайт комментариев виникла у Лева, він зробив прототип, опублікувався на Теккранч, побачив інтерес і експонентний ріст користувачів, і пішов шукати гроші. У той же самий час, прочитавши Теккранч, засновник Діскаса теж пішов до інвесторів, підняв гроші раніше Лева, запустився і почав швидко масштабуватися. Тобто там вся система тонко налаштована на виробництво нових компаній: знайти гроші і потрібні компетенції, якщо є життєздатна ідея, дуже легко.

Опубліковано: 05/08/11 @ 09:07
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 5 серпня

Добрий день, шановні читачі. Сьогодні п'ятниця, і ви читає перший Дайджест останнього місяця літа. Сезон відпусток у розпалі, уряд на канікулах, і новин з'являється дуже небагато. Втім, наприклад, цього тижня голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко заявив про те, що держзамовлення на фахівців в галузі інформаційних технологій необхідно збільшити. Також варто розповісти про те, як Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України залучив до роботи учня 10 класу , який створив якийсь модуль для роботи з тривимірною графікою. Новини У релізі Java 7 є серйозні помилки оголошені лауреати премії O'Reilly Open Source Awards 2011 ; компанія Couchbase представила нову мову NoSQL-запитів UnQL вийшов обіцяний торік інструмент для створення анімації Adobe Edge з'явився клієнт для GitHub під Mac OS X .

Опубліковано: 05/08/11 @ 07:20
Розділ Різне Читати далі...

Щоденні пріоритети менеджерів і власників IT-outsource компаній

У метушні щоденних завдань для керівництва компанії важливо не втратити горизонт - і думати з прицілом на значний період в майбутньому. Я про це часто замислююся і вирішив сформувати загальні ідеї, які допомагають і допоможуть розвивати фірму. У статті ж хочу розглянути, які питання керівництво має задавати собі щоранку/понеділок і перевіряти, що з цього вийшло ввечері/в кінці тижня. Найбільшу цінність в бізнесі представляють, звичайно ж, люди, і також репутація фірми, аж ніяк не поточна фінансова ситуація. Навіть маючи $ 10.000, $ 100.000 ти маєш по суті менше, ніж згуртовану і розвинену технічно команду розробників і черга клієнтів. Тому далі розглянемо, як нам управляти компаній виходячи з управлінь людьми і репутацією - як найважливіших ресурсів.

Опубліковано: 04/08/11 @ 08:58
Розділ Різне Читати далі...

Пошук роботи стає соціальним

1- го жовтня закінчується наше співробітництво з провідним Робітним порталом Rabota.ua та розміщенням вакансій на ДОУ будемо займатися ми самі. ДОП сильно змінився за цей рік, як зовні так і зсередини. Виросла наша команда і наші амбіції. Ми хочемо зробити Вакансії, які працюють для нашої аудиторії . А для цього потрібна зовсім інша модель. Який найпопулярніший фото- хостинг в світі? Facebook . Просто тому , що він соціальний. Я думаю рівно те ж буде відбуватися з ринком пошуку роботи. Особливо таким гіпер - конкурентним, як ринок розробників в Україну . Ми не збираємося конкурувати з робітними сайтами , немає. Ми збираємося зробити унікальний продукт , якого зараз на ринку немає. Соціальний пошук роботи. Використовуючи силу коммюніті ДОУ як важіль.

Опубліковано: 04/08/11 @ 07:39
Розділ Різне Читати далі...

Наповнення офісу

Окей, припустимо, чудо- офіс знайдено , тепер треба його готувати до роботи. (Знову ж таки, пост - чисте імхо). Найголовніше в офісі це що? Своє обличчя офісу. Це можуть бути абсолютно різні речі, але з однією загальною властивістю - відвідувачі офіс повинні запам'ятовувати з першого заходу. Варіанти - балкон з видом на місто, вид на море, картинна галерея, яка-небудь пекельна інсталяція у фойє , ігровий автомат «Морський бій» в кімнаті відпочинку, загалом, щось потрібно вигадувати. Хоч розпису по стінах. Які можуть маркерами самі мешканці виконати, зокрема. Далі, тепер чисто практичні моменти - меблі. Перш за все, крісла - крісла повинні бути зручними І надійними. Дешеві варіанти мають дику тягу тупо розгвинчуватися через півроку, у них відламуються підлокітники і так далі. Три втрачених години роботи програміста за півроку - повністю перекривають всю неправдиву економію на дешевому кріслі. Не завжди, до речі, справа в ціні.

Опубліковано: 02/08/11 @ 08:49
Розділ Різне Читати далі...

Будуємо гейм студіо: Як ми плануємо

Ми починаємо з однієї команди в 6 осіб: 2 розробника (сервер і клієнт), 1 геймдіз, 3 художника. Плюс я в ролі продюсера. Далі ми розглядаємо три сценарії розвитку гейм студіо: 1. Песимістичний У гіршому випадку, якщо все йде проти нас, ми можемо спокійно працювати один рік і випустити три гри, навчаючись на помилках кожній. На розробку кожної гри по 4 місяці; тобто 3 місяці активної розробки і 1 місяць налаштування на живих гравців. Через місяць після релізу приймаємо рішення «продовжувати/вимикати». Дизайн ігри підлаштовується під цей ритм розробки (не навпаки!). Такий підхід можна назвати agile business development. Наша мета максимально прискорити цикли навчання нашої команди. Для цього необхідні короткі цикли релізів і максимум зворотного зв'язку від ринку (гравців). 2. Нормальний У середньому випадки, наші перші три гри виходять на сумарний кордон 500К ДАУ і тримаються там 6 місяців. Це забезпечує фінансування для набору ще двох команд 5-10 осіб кожна.

Опубліковано: 02/08/11 @ 03:20
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з міс IT Харкова про бізнес-аналіз

17 Випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » Сьогодні в гостях нашої студії переможниця конкурсу краси серед IT - шніц Харкова, вона ж талановитий бізнес аналітик. У подкасті підняті питання особливостей роботи бізнес аналітика , тонкощі роботи дівчата в ісламських країнах і багато інших. Завантажити файл ( 107.

Опубліковано: 02/08/11 @ 01:57
Розділ Різне Читати далі...

7 серіалів

Я думаю, що серіали, на відміну від кіно , підходять зайнятим людям. Чому? Одна серіальна серія - 20-40 хв. Мозок не напружує. Перед сном саме воно. Все ж кіно вимагає часто повного занурення, в якійсь мірі напряга і вільних 2-3 години, яких часом просто немає, а серіали, ну, зовсім інше. У цьому пості я проставляючи свої оцінки деяким серіалів.


Блудна Каліфорнія Цей серіал MTV позиціонував як чоловічий «Секс у великому місті». Ну, якщо це й так, то «Секс у БГ» на порядок краще. Ключові слова до Блудлива Каліфорнії: сиськи, легка неголеність головного героя Хенка Муді і сімейні проблеми. Главгерой Хенк, в образ якого дуже гідно вписався Девід Духовни, балансує між своєю сім'єю і сексом з чим-під-руку-попадеться. І про це вони зняли вже 4 сезону. Я думаю, що Каліфренія після першого сезону досить пристойно просіла. Перший сезон був схожий на борошно творчої людини. На пошуки себе. На концерт Нірвани він був схожий, от. А далі почалися просто цицьки і баловство.

Опубліковано: 01/08/11 @ 12:30
Розділ Різне Читати далі...

Вибір офісу, мої критерії

Сьогодні чисто практичний пост, як я вибираю офісне приміщення, коли в мене така можливість є. Даний пост не є універсальним керівництвом, і не претендує на фінальну істину. Зазначу також, що мої критерії можуть не працювати для бодішопов з великою кількістю співробітників. Як кажуть наші посібники агентів з нерухомості, перші три показники для об'єкта нерухомості - це location, location and location. Починаємо пошук з виділення хороших районів в цільовому місті, якими районами є райони з хорошою транспортною доступністю, гарною інфраструктурою - провайдери, ресторани, кафе, магазинчики продуктів. Спальним районам - тверде «ні», вони знаходяться на околицях, деяким співробітникам буде не дуже цікаво кататися через все місто. Вибрали райони? Шукаємо у вибраних районах приміщення певної площі - потрібно метрів сім на людину, плюс врахувати перспективи зростання команди.

Опубліковано: 30/07/11 @ 06:59
Розділ Різне Читати далі...

Як ви оцінюєте свого роботодавця?

Залишилося менше двох місяців до старту нашого конкурсу Best Employer 2011 . Ще взимку ми вирішили, що наша минула анкета не годиться і її потрібно переробляти. Знайшли професійного соціолога, яка « собаку з'їла » на подібних опитуваннях. Зробили. Але я все одно не задоволений. Концепція і структура анкети ОК, але от питання про роботодавця ... Питання, як мені здається , якісь «дивні ». Розкажіть, як ви оцінюєте компанію, в якій ви працюєте ? Зрозуміло , що всіх цікавить « зарплата » і «цікаві проекти». Само собою. А далі? Як щодо відряджень ? Або уроків англійської ? Або необхідності « відзначатися » не пізніше 9:30 ? Стосунків у команді ? Які питання для вас принципові, а на які , за великим рахунком, наплювати ? Хочеться в цей раз зробити анкету, яка « зачепить» кожного.

Опубліковано: 30/07/11 @ 03:41
Розділ Різне Читати далі...

Принцип «Щось, або нічого»

Нещодавно на одному закритому форумі побачив, як людина демонстрував непогані доходи своїх MFA-сайтів, і в підписі написав: «Краще мало, ніж нічого». На мою думку, він був абсолютно правий. Навіщо чекати кілька місяців, щоб отримати xxx $ дохід, якщо за ці місяці можна зробити N проектів, кожен з яких вже за тиждень буде приносити XX $? Я думаю, що цей принцип реально працює, і дотримуючись його якнайшвидше вийти на хороший заробіток. У цій статті я нехочу радити вам створювати Гси, щоб рубати на них копійки з перших тижнів. Я проти такого заробітку. Але ось в MFA-сайтах, цей принцип відмінно працює. Схема досить проста: Парс 20-50 ключових слів з частотністю 100-1000 показів на місяць, потім пишемо під них статті та додаємо їх на сайт. Через 1-2 дні половина статей вилізе в ТОП-10, навіть без посилань. Трафік підніметься, і буде йти непоганий пасивний дохід. Якщо ж працювати по більш «складною» схемою, то дохід буде вище, але він з'явиться через кілька тижнів (в кращому випадку).

Опубліковано: 30/07/11 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

Принцип "Щось, або нічого"

Нещодавно на одному закритому форумі побачив, як людина демонстрував непогані доходи своїх MFA-сайтів, і в підписі написав: «Краще мало, ніж нічого». На мою думку, він був абсолютно правий. Навіщо чекати кілька місяців, щоб отримати xxx $ дохід, якщо за ці місяці можна зробити N проектів, кожен з яких вже за тиждень буде приносити XX $? Я думаю, що цей принцип реально працює, і дотримуючись його якнайшвидше вийти на хороший заробіток. У цій статті я нехочу радити вам створювати Гси, щоб рубати на них копійки з перших тижнів. Я проти такого заробітку. Але ось в MFA-сайтах, цей принцип відмінно працює. Схема досить проста: Парс 20-50 ключових слів з частотністю 100-1000 показів на місяць, потім пишемо під них статті та додаємо їх на сайт. Через 1-2 дні половина статей вилізе в ТОП-10, навіть без посилань. Трафік підніметься, і буде йти непоганий пасивний дохід. Якщо ж працювати по більш «складною» схемою, то дохід буде вище, але він з'явиться через кілька тижнів (в кращому випадку).

Опубліковано: 30/07/11 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

Принцип “Что-то, или ничего”

Нещодавно на одному закритому форумі побачив, як людина демонстрував непогані доходи своїх MFA-сайтів, і в підписі написав: «Краще мало, ніж нічого». На мою думку, він був абсолютно правий. Навіщо чекати кілька місяців, щоб отримати xxx $ дохід, якщо за ці місяці можна зробити N проектів, кожен з яких вже за тиждень буде приносити XX $? Я думаю, що цей принцип реально працює, і дотримуючись його якнайшвидше вийти на хороший заробіток. У цій статті я нехочу радити вам створювати Гси, щоб рубати на них копійки з перших тижнів. Я проти такого заробітку. Але ось в MFA-сайтах, цей принцип відмінно працює. Схема досить проста: Парс 20-50 ключових слів з частотністю 100-1000 показів на місяць, потім пишемо під них статті та додаємо їх на сайт. Через 1-2 дні половина статей вилізе в ТОП-10, навіть без посилань. Трафік підніметься, і буде йти непоганий пасивний дохід. Якщо ж працювати за більш «складної» схемою, то дохід буде вище, але він з'явиться через кілька тижнів (в кращому випадку).

Опубліковано: 30/07/11 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

Принцип " Щось, або нічого"

Нещодавно на одному закритому форумі побачив, як людина демонстрував непогані доходи своїх MFA-сайтів, і в підписі написав: «Краще мало, ніж нічого». На мою думку, він був абсолютно правий. Навіщо чекати кілька місяців, щоб отримати xxx $ дохід, якщо за ці місяці можна зробити N проектів, кожен з яких вже за тиждень буде приносити XX $? Я думаю, що цей принцип реально працює, і дотримуючись його якнайшвидше вийти на хороший заробіток. У цій статті я нехочу радити вам створювати Гси, щоб рубати на них копійки з перших тижнів. Я проти такого заробітку. Але ось в MFA-сайтах, цей принцип відмінно працює. Схема досить проста: Парс 20-50 ключових слів з частотністю 100-1000 показів на місяць, потім пишемо під них статті та додаємо їх на сайт. Через 1-2 дні половина статей вилізе в ТОП-10, навіть без посилань. Трафік підніметься, і буде йти непоганий пасивний дохід. Якщо ж працювати за більш «складної» схемою, то дохід буде вище, але він з'явиться через кілька тижнів (в кращому випадку).

Опубліковано: 30/07/11 @ 08:44
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест тижня, 29 липня

Добрий день, шановні читачі. Закінчується чергова річна тиждень, а ми підводимо її підсумки в дайджесті. Помітними подіями, що стосуються вітчизняної індустрії, минулі сім днів нас не порадували, тому залишається тільки дати посилання на офіційний звіт з минулого аж 13 липня в Одесі Яндекс.Старта . Аналогічна картина і з новинами суміжної Росії. З вістей звідти варто відзначити хіба що звіт про зустріч Apple Developers Community в Санкт-Петербурзі за участю гостей з Дніпропетровська. Новини Офіційно представлено ядро ??Linux 3.0.1 Oracle анонсувала доступність Java SE 7 Mozilla планує почати викладати вихідний код своєї мобільної ОС на базі Android вийшов PHP-фреймворк Symfony 2.0 . Практика Нові інструменти розробника в Mac OS X 10.

Опубліковано: 29/07/11 @ 07:03
Розділ Різне Читати далі...

Вивіски-то, батечку, не фарбовані ...

Якщо seo-компанія обіцяє вам золоті гори, а сама не може нормально написати собі оголошення - женіть її в шию. Мені не раз приходила в голову думка, що є одна невелика особливість інтернет-консалтингу (хтось комусь радить, як збільшити продаж, або ще що-небудь) а також просто обговорення процесу інтернет-торгівлі. Люди розмовляють про високі матерії, про якісь вже дуже просунутих техніках і графіках, в той час, як у них самих ще не зроблено щось доволі просте і елементарне. Голова біжить попереду ніг. Голова вже на Мальдівах, а ноги мерзнуть у Сибіру. Причому більшою мірою це стосується не клієнтів, а виконавців. Клієнти люди прості, їм багато не треба - їм потрібен результат, і все. Сценка «Високе і низьке» Городок кінця XIX століття. Приходить мужик до лікаря, каже: батюшка-доктор, виручи страждальця! Зуб болить страшно, терпіти немає сили. Пан доктор с моноклем, непогано одягнений, зневажливо мружиться.

Опубліковано: 28/07/11 @ 03:23
Розділ Різне Читати далі...

Експеримент: 5000 $ в ПАММ рахунки

Спонсор солодкого посту - Key Collector безкоштовно .

Що таке ПАММ рахунки? Тупо кажучи, ось торгує чувак на Форексі. Найчастіше - невдало торгує. А є відсотків 10-15 тих, у кого це однак виходить вдало. І серед цих 10-15% знаходяться ті, хто готовий торгувати не тільки на свої гроші, а й на гроші інвесторів. Ось ПАММ рахунок - це рахунок, на якому грошима інвесторів розпоряджається більш-менш успішний трейдер. Звісно, ??не безкоштовно, а за частку від прибутку. Я як раз той горе інвестор, який вирішив вкласти останні свої зароблені рабською працею гроші в ПАММ рахунки. Що з цього вийде - буде ясно в майбутньому. Ну, а поки початок експерименту: 1. Несподівано матеріалізувалося на моєму ПАММ рахунку 5000 $: 2. У розділі «ПАММ: Інвестор» є список топових ПАММ: Він відсортований, я так розумію, по прибутковості за весь час. Ще є рейтинг ПАММ 2.0. Чим ПАММ відрізняється від ПАММ 2.0? У ПАММ (типу 1.0) трейдер може запити, збожеволіти і обміняти долари на андросскіе фунти.

Опубліковано: 28/07/11 @ 09:58
Розділ Різне Читати далі...

Dev [elopment of] Art [ifacts]

У нас в кожному мітинг румі висить табличка: "Is this meeting AAA? Attendees, Agenda, Action". Як і концепції SMART , цей девіз дозволяє "зберігати фокусування". Методологія Agile органічно стала частиною моєї проф. діяльності. Чому? Зараз це здається простим і природним. Всі ці техніки методики не вчать тому, що Вам потрібно робити до кожної конкретної ситуації, це неможливо. Вони визначають цінності і критерії оцінки, визначають якийсь базис, в якому Вам потрібно висловити проблему завдання мета рішення. І в сукупності з досвідом є потужним інструментом. Відповідно до концепцій постійного поліпшення процесів, я намагався сформулювати для себе щось аналогічне, але з ухилом і спеціалізацією в бік розробки програмного забезпечення. І якщо звернутися до першоджерел то це проекція деякого симбіозу RUP + Agile на процес розробки.

Опубліковано: 27/07/11 @ 01:41
Розділ Різне Читати далі...

Про податки і трудової мобільності

Власне, ідея даного поста з'явилася давно, як відповідь на запитання одного знайомого про те, чому хороші квартири під з'їм так дорого коштують. Перш за все, відповім на питання - а яке відношення вартість оренди житла має до ІТ? Дуже просте - трудова мобільність, тобто переміщення незайнятих рук туди, де є вакансії, має до ІТ саме пряме відношення, а вартість оренди житла, в свою чергу, обмежує цю трудову мобільність. Крім того, в даній статті має сенс вивчити і ще один обмежувач трудової мобільності - оподаткування мігрантів. Отже, незважаючи на те, що, в принципі, аудиторія сайта нові податки не любить, я маю намір показати, як введення нового податку могло б істотно допомогти економіці, в цілому, і більш ніж компенсувало б зниження іншого податку, яке я так само рекомендую. Яку мету ми переслідуємо, в даному уявному вправі на тему оподаткування? Поліпшити умови для трудової міграції, яка, в країнах колишнього СРСР, в рази нижче, ніж, скажімо, в США.

Опубліковано: 25/07/11 @ 05:07
Розділ Різне Читати далі...

Що таке релевантність?

Що таке релевантність? Визначення релевантністю Коли ми шукаємо щось в пошукових системах, то само собою чекаємо від них релевантної видачі. Не завжди наші очікування збігаються з тим, що ми в результаті маємо, але мова сьогодні не про це. Сьогодні я поповню розділ "Термінологія " ще одним постом- відповіддю на питання "Що таке релевантність? ". Думаю нам всім корисно знати "що так як", якщо вже ми працюємо в мережі. Якщо коротенько, то під релевантностью розуміється відповідність змісту сторінки або документа очікуванням (пошуковим запитам) користувача. Для наочності: Ви зробили запит у пошуковій системі "хто такий Ларрі Пейдж ", а google дурень Вам у відповідь результати з поясненнями "хто такий Сергій Брін ". Тобто результат абсолютно не релевантний Вашим запитом. Ну це я так, перебільшую звичайно ж. Насправді пошуковики зараз досить розумні машинки і видають вони більшою мірою релевантне зміст.

Опубліковано: 25/07/11 @ 12:43
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163