IT Євротур 24 : DataArt (Харків, Україна )

Ось уже й готовий наш двадцять четвертий випуск проекту «IT Євротур», який ми записали в Харкові, ще до відправки в подорож по Європі. Ми відвідали офіс компанії DataArt і будинок одного з девелоперів, що працюють в цій компанії. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску. Дім Робота
Спасибі нашим спонсорам:
Wargaming.net , DataArt , Luxoft , Drucode , DAXX , MacPaw , QuickBlox . Проект «IT Євротур» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Анни Камоніной. Всі питання, що стосуються проекту, адресуйте нам на shami13@gmail.com.

Опубліковано: 05/03/15 @ 10:57
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 176

Одеська компанія BLAM! Games шукає старшого C ++ розробника зі знанням векторної математики. Зарплата від $ 3000. Компанії Mobilunity потрібен Junior Product Manager . Освітній проект GoIT запрошує на роботу QA Automation Tutor 'а зі знанням Python. Компанії E-COM потрібен MOODLE-програміст . Проект - технічна студія «Винахідник ». RIA.com оголошує набір у Вінниці на Сьоме Школу програмістів . Заявки пріймаються до 10 березня. Длительность Школи: з 16 березня до 10 квітня. Навчання Безкоштовне. EY запрошує на стажування бізнес-аналітика Із Впровадження програмних продуктов 1С . Інвестиційна компанія Dragon Capital шукає заступника IT директора . Команді гуцулів-програмістів, котрі займаються Розробка програмного забезпечення для дронів та роверів (і Вже отримай Перші успішні релізи), необхідні фахівці зі знанням node-webkit, JavaScript, С ++ з метою розробки augmented reality системи для ground control station дрона.

Опубліковано: 05/03/15 @ 07:43
Розділ Різне Читати далі...

20 травня, Дніпропетровськ - Курс Розробка додатків під Android

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує студентів, початківців розробників і також усіх, хто хоче навчитися програмувати на річний курс розробки додатків під Android. Випускники курсу зможуть:
- програмувати додатки під Android з використанням Android SDK;
- оволодіти навичками програмування мовою Java, що дозволить згодом займатися розробкою під інші платформи (Core Java, Java EE, Blackberry та ін.);
- проектувати, створювати і працювати з базами даних, вивчити особливості SQLite;
- пройти процедуру розміщення програми в Google Play;
- дізнатися, як проектувати роботу при розробці програми , як правильно оцінювати свої тимчасові витрати, як підбирати команду з урахуванням складності проекту і контролювати якість виконання роботи.

Опубліковано: 04/03/15 @ 08:05
Розділ Різне Читати далі...

DOU Hack : Revolution ( Summary) [ Feb 21-22 , 2015 ]

Учасники Тиждень тому, 21-22 лютого, в офісі Компанії Digital Future ми провели Найбільший в Україні ДОУ хакатони # 16 (codename: Revolution) . На него зібралося около 200 програмістів та дізайнерів Із усіх куточків України: Києва, Харкова, Львова та других міст. Хакатон такого формату відбувався Вперше после 2-річної Перерва. Наша команда Зроби усе аби, незважаючі на таку трівалу Перерва, легендарний дух Хакатона залишавсь незміннім. Учасники начали прібуваті за кілька годин до качана, аби в неформальній обстановці познайомитися, Віпітено кави та зібраті команда для своих проектів. На качану події всех прівіталі організаторі та представник спонсорів заходу. Цього року хакатони підтрімало БАГАТО компаний, зокрема Платінові спонсори: Digital Future Govitall modnaKasta GrowthUP InfoPulse Срібні спонсори: Яндекс.

Опубліковано: 04/03/15 @ 04:59
Розділ Різне Читати далі...

Хто займе вакантні місця в IT в найближчому майбутньому

Зерна від полови Якби в наш час існувало татаро-монгольське іго, то воно б, ймовірно, на 90% складалося з менеджерів, танцівниць, кухарок, круп'є і інших представників «недоларових» професій, які через кризу ордами записуються на сумнівні комп'ютерні курси, де обіцяють за три місяці підняти від новачка до програміста. З гарантією працевлаштування. Але ми вже з'ясували , що їх можна не боятися: по-перше, шансів у них замало, по-друге, якщо і потраплять в IT, то надовго там не затримаються. Але є серед них і темні конячки, про яких, здається, всі забули. А дарма. Хто вони? Представники інтелектуальних професій з аналітичним складом розуму - це та глина, з якої можна ліпити непоганих програмістів. Адже що найголовніше в цій професії? Думати. Визначати логічні ланцюжки. Будувати моделі. Тільки не треба чіплятися за «абстрактне мислення», яке у програмістів нібито розвинене так, як ні в кого іншого.

Опубліковано: 04/03/15 @ 07:45
Розділ Різне Читати далі...

17 березня, Київ - Курс « Frontend розробник »

Освой нову професію!
Ситуація в країні нестабільна. Виникає питання куди вкласти свої гроші. Міняти в іноземну валюту? За яким курсом? Невідомо. Щоб не прогадати - прийшов час вкласти у свій розвиток, в самоосвіту, в зміну професії. Чому ІТ? Тому, що це єдина сфера, яка виграє під час кризи, тому заробітна плата виплачується в доларах, а значить зарплата в гривні стабільно зростає. І сьогодні вклавши в освіту 150 дол., Завтра отримаєш вже 800 дол. Вибір за тобою! Наш курс «Frontend розробник» розрахований для:
- тих, хто хоче освоїти нові технології;
- тих, хто хоче змінити професію;
- тих, хто хоче розвиватися і хоче вивчити щось нове. Переваги: ??
- Курс складається з 20 занять по 3 години, з перервою на каву/чай.
- Загальна тривалість 2,5 місяця.
- Заняття у вечірній час 2 рази на тиждень, що дозволить вам поєднувати свою колишню роботу і курси.
- По закінченню курсу у вас буде готовий сайт.

Опубліковано: 03/03/15 @ 12:39
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Ельміра Нуртаевой , методологом з податкового обліку в системі SAP Eurasian Group

сто дев'яносто третьому випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». У подкасті піде мова про податки, консалтингу і SAP. У програмі: Про SAP Як впроваджують SAP Про освіту в Казахстані Велика четвірка Робота консультанта З чого починає консультант Про во'IT'і в SAP Швидкість змін у великих компаніях Книги у випуску: One Hundred Years of Solitude - Gabriel Garcia Marquez Shantaram: A Novel - Gregory David Roberts Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT-компанії AltexSoft .
Дякуємо за допомогу в запису подкасту сервісу QuickBlox.com . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм» від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової. Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 03/03/15 @ 11:25
Розділ Різне Читати далі...

28 березня, Київ - Майстер-клас " Розробка мобільних додатків з PhoneGap "

Організатор: SmartMe
Спікер : Дмитро Малєєв Все більше і більше мобільних додатків пишуться і створюються розробниками за допомогою HTML/CSS/JavaScript на базі PhoneGap . Компанія Gartner в ??своїй щорічній доповіді написала, що більш ніж 50% мобільних додатків для enterprise ринку були написані на PhoneGap'о подібних фреймоврках . Свій лідируючий мобільний продукт Worklight IBM написали поверх PhoneGap . Досить дивитися як інші пишуть програми на купі платформ за один раз! Приходь на воркшоп і навчися писати самостійно!
Під час тренінгу ми не будемо фокусуватися на «як верстати програми для мобільних пристроїв», а більше поговоримо про: як це працює , як використовувати фичи PhoneGap , дебажіть і компілювати , і, звичайно ж , обговоримо підводні камені. Бери свій ноут , став Idea + Visual Studio , якщо Windows; Idea + Xcode , якщо Mac. Ну і приготуйся кодіть ! Про тренера Дмитро Малєєв
Керівник Lviv Code School , архітектор мобільних додатків в N- iX .

Опубліковано: 24/02/15 @ 09:28
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Катериною Володимирській ( Воробйової ), бізнес- аналітиком в DB Best Technologies

192 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про мови та розмаїтті в IT'і . У програмі: Про во'IT'і Мови та програмування Перша робота Пошук себе Ruby та мобільні Інтроверти в програмування Робота з замовниками Бізнес-аналіз Шовінізм Східні єдиноборства Шлюб з непрограмістів Книги у випуску : Understanding Media : The Extensions of Man - Marshall McLuhan Ні - Лінор Горалік , Сергій Кузнецов Пряме посилання на файл Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itpodcasts.com.ua .
Випуск записаний за підтримки IT -компаній AltexSoft . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання, що стосуються подкасту, адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 24/02/15 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Аналітика IT-ринку фрілансерів Східної Європи : Україна лідирує

Дякуємо Катерину Яровенко та сервіс top $ dev за допомогу в підготовці статті . Команда top $ dev провела декілька досліджень країн Східної Європи. На основі даних найбільших фріланс - бірж ( oDesk , Elance , Freelancer та інших ) були проаналізовані понад 88 тисяч профілів фріланс -розробників і 260 тисяч проектів на загальну суму понад $ 350 млн. Країни - аутсорсери і країни - замовники У 2014 р Україні продовжує лідирувати на ринку фріланс - програмування, виконуючи третину замовлень , що припадають на Східну Європу. Друге і третє місце займають Росія і Румунія. Частки країн - аутсорсеров : Рекордно збільшилися частки Румунії та Сербії - на 32% і 79 % відповідно. Частка Росії знизилася на 15% ; також впали частки Білорусі, України та Польщі. Частки країн - замовників: Безумовним лідером серед країн- замовників залишається США , втім , їх частка зменшується. Зростає кількість замовлень зі Швейцарії , Ізраїлю, Великобританії та Німеччини.

Опубліковано: 24/02/15 @ 07:57
Розділ Різне Читати далі...

Як розуміти чужий код

Перш ніж перейти до купи тексту , подивіться на код і зрозумійте, що він робить : Таке пишуть розробники . Хтось не зрозумів взагалі, хтось тільки здогадується, що робить цей код . Але є спосіб зрозуміти його. Про нього буде нижчою. Коли ми змушені читати чужий код? 1 . Код дістається у спадок.Коли ви дописуєте за кимось, і вам потрібно оцінити, скільки часу займе доробка .
2 . Ваш код , дописанийкимось, в який вносили зміни інші розробники, і вам необхідно зрозуміти, що вони там дописали .
3 . Code review .Відрізняється від перших двох тим, що його потрібно проводити до того, як код потрапляє в репозитарій/продакшн . Що потрібно для розуміння чужого коду ? - Знання предметної області , щоб читати код , розуміти , як це було реалізовано за вимогами, і продумати стратегію як його змінювати в майбутньому.
- Особливості мови . Наприклад, в JavaScript є свої приведення типів , і деякі перевірки типів/умов будуть не завжди істинними або помилковими , як ви цього хочете.

Опубліковано: 23/02/15 @ 06:51
Розділ Різне Читати далі...

На стику технологій: програміст, який вміє щось ще

Можна цілком стерпно відчувати себе в постолах розробника, ім'я вища технічна і трудовий стаж . Але буває й так , що в роботі допомагають знання в зовсім , здавалося б , далеких від програмування областях. Разносторонний досвід З одного боку, нікого вже не здивуєш історіями про талановитого програміста, який за дивним збігом є ще й талановитим музикантом або лінгвістом . Цілком чітко простежується залежність - чим більше людина розвинений в одній області, тим легше йому даються інші . Адже уміння вчитися універсально , і переноситься на будь-які інші сфери життя. Був би мануал . Крім того , професія програміста все- таки є творчою . Це означає, що для вирішення завдань, крім традиційно раціонального підходу , важливі і випадкові творчі процеси - імпульси, що виникають в голові. Саме під час перемикання мозку в ньому може з'явитися прозренческая думку. Це може статися під час обіду або гри у футбол , на прогулянці або посеред партії в теніс .

Опубліковано: 20/02/15 @ 10:59
Розділ Різне Читати далі...

QA дайджест # 4 : Новини світу тестування, погляди на професію, корисні інструменти

Мене звуть Віктор , і я працюю менеджером проектів і продуктів у компанії Softengi . Але 35 наших тестувальників постійно завалюють мене різними посиланнями зі світу тестування. Я їх читаю і щомісяця ділюся з Вами найцікавішими матеріалами. Новини У HP оголосили про випуск нового ПЗ для тестування мобільних додатків. Google платить за знайдені дефекти . Тепер ще більше . Завдяки багу в Steam для Linux можна легко попрощатися зі своїми файлами. Ну або ніколи його не видаляти. Відмінний план, Steam ! Міністром фінансів Греції став економіст ігровий корпорації Valve . Хороший приклад того , як фахівець вузької області може бути корисний у зовсім іншій сфері. Почитати Смерть професії тестувальник . Пора починати переживати ? Хоча ні, розробники ніколи не почнуть писати ідеальний код , напевно. N аргументів не йти в QA . Нестандартний погляд на професію тестувальника . Уміння піднести інформацію стисло і доступно - одне з найважливіших якостей хорошого тестувальника .

Опубліковано: 20/02/15 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

21 березня, Київ - Підготовка до здачі іспиту ISTQB Foundation Level з гарантією результату

- Ви досвідчений тестувальник , але хочете перевірити свої знання?
- Вас не влаштовує Ваша заробітна плата?
- Хочете вирости в очах керівництва ?
- Або розглядаєте варіант переїзду за кордон ? SkillUp допоможе Вам досягти успіху! Якщо у Вас є досвід в тестуванні та знання англійської мови , Ви зобов'язані скласти іспит ISTQB і отримати свій заслужений диплом міжнародного рівня, а команда SkillUp , у свою чергу , зробить все для успішної підготовки . Наш тренер -професіонал відкриє багато практик тестування, розповість всі нюанси іспиту, надасть потрібні матеріали - повністю підготує Вас до тестування ! З фінансовою гарантією результату! ISTQB - сертифікаціяв сфері розробки ПЗ надає фахівцям і компаніям унікальні переваги , а саме:
- Практичність .
- Загальносвітова популярність бренду .

Опубліковано: 19/02/15 @ 08:54
Розділ Різне Читати далі...

14 березня, Київ - Конференція AzureDAY 2015

Відкрита реєстрація на AzureDAY 2015 - Першу Українську Azure Конференцію українського Azure спільноти. Конференція AzureDAY пройде 14-го березня 2015 в декількох локаціях , основна з яких - Київ. Вхід вільний за попередньою реєстрацією . Ми збираємо людей , яким цікавий Azure , а також експертів , у яких є реальний досвід роботи з технологією і які готові цим досвідом поділитися.

Опубліковано: 19/02/15 @ 05:00
Розділ Різне Читати далі...

25 - 26 березня, Київ - Дводенний клас на AGILEEE : " Valuable Agile Retrospectives "

Цей майстер-клас для тих, хто хоче : дізнатися як ефективно проводити Agile ретроспективи , переконатися на практиці як це працює і відразу почати застосовувати отримані знання у своїй команді. Про що ви впізнаєте?
Протягом 2 -х днів ми розглянемо основні підходи та інструменти проведення ретроспектив . Перший день (базовий рівень ) розрахований на знайомство з методом. У другий день ми детальніше розглянемо конкретні кроки , методики і плани проведення ретроспектив , а також проблеми при їх проведенні . Отримані знання ви відразу зможете застосувати на практиці і підвищити ефективність роботи всієї команди. Кому це цікаво?
У класі можуть взяти участь : фасилітатори ретроспектив , Agile коучі , скрам майстра , продуктові та/або проектні менеджери, кожен член команди. Хто проводить ?
Клас веде Бен Ліндерс , професійний консультант з Agile , Lean , Quality and Process Improvement з Голландії. Також автор книги « Витягуємо користь з Agile - ретроспектив ».

Опубліковано: 19/02/15 @ 12:41
Розділ Різне Читати далі...

IT Євротур 23 : Kreditech (Гамбург , Німеччина)

Ось уже й готовий наш двадцять третій випуск проекту «IT Євротур », в якому ми все ще в Гамбурзі. Ми відвідали офіс компанії Kreditech , яка розробляє банківський сервіс 21 століття. Чекаємо ваших відгуків та коментарів до цього випуску . Екскурсія по офісу Розмова про побут і роботу Повний випуск МістоГамбург , Німеччина Площа755,16 км2 Населення1718187 Місто існує зІнформація відсутня В світі Місто-держава , один з 16 земель Федеративної Республіки Німеччина . Це другий за величиною місто в Німеччині (після Берліна ) , сьомий за величиною в Європейському союзі і самий населений нестоличний місто в Європейському союзі.

Опубліковано: 19/02/15 @ 11:16
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавіх Вакансій № 174

Львівській Компанії N - iX потрібен Hybris/Java Architect . Зарплата від $ 6000 . Delphi LLC запрошує на роботу в Вінниці Android Trainee . CAMO IT шукає в Одессе молодшого PHP - розробника . Відсутність прямого менеджменту . Зарплата від $ 800 . Компанії Sigma Software потрібен Project Manager Intern в Харькове . Асоціація IT Ukraine шукає аналітика для написання концепцій , проектів програм и доповідей . Дмитро Шимків просити про допомогу фахівців з usability та інтерфейсів Користувачів и розробніків програм для мобільніх устройств для создания « електронного кабінету співробітніка АПУ ». Інститут дерматокосметології доктора Богомолець шукає інтернет- маркетолога . Зарплата 8000 грн. ДП « Енергоринок » запрошує на роботу системного адміністратора . Робота за зміннім графіком . Зарплата 5200 грн . Головне управління ДСНС України у ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ( м . Маріуполь) проводити набор кандидатів на вакантну посаду інженера відділу інформаційних технологій . Зарплата 2600 грн .

Опубліковано: 19/02/15 @ 08:02
Розділ Різне Читати далі...

25 лютого, Львів - Lviv R0bo Cafe ( Зустріч hardware розробніків ) - Arduino

Увага! Дата перенесена :
25 лютогоо 18:30 в Майстерні безпілотніківвідбудеться Зустріч hardware розробніків за тематикою Arduino . Arduino может використовуват як для создания автономних інтерактівніх об'єктів , так и підключатіся до програмного забезпечення , Пожалуйста віконується на комп'ютері .
За помощью даної платформи можна создать безліч цікавіх промов - від світлодіодніх табло до справжніх роботів ! Зустріч буде цікавою як для новачків , так и для досвідченіх розробніків . Приходьте Поділитись досвідом та отріматі Нові Ідеї . Формат проведення Lviv Robo Cafe :
- Презентації Ідей robo - розробок ;
- Біржа контактів : можлівість зібраті команду або найти партнерів чи паблішерів ;
- Спілкування розробніків между собою ;
- Виступ спеціально запитаних гостей . Реєстрація учасників Презентуваті розробка Участь безкоштовна , реєстрація обов'язкова .

Опубліковано: 18/02/15 @ 11:49
Розділ Різне Читати далі...

3 березня - 7 квітня - Курс " Scrum Fundamentals "

На зустрічах ITKaizenClub , во время наших тренінгів та вебінарів ми часто розповідаємо про гнучкі методології Agile и про ті як ефективного працювати у їх середовіщі . Альо БАГАТО для кого Agile , та, зокрема , Scrum залішаються казкою на страницах статей та книг , багаті вопросам залішаються без поймет . Тож у нашому курсі « Scrum Fundamentals » ми вірішілі структурувати ключові Поняття Agile та Scrum . Мі поділімось своим досвідом та дамо вам повну картину того з чого винен складатісь Scrum . Це буде корисностей и дасть вам необхідні знання для роботи в середовіщі Agile та Scrum , а такоже дасть можлівість запровадіті Scrum у вас на проекті та отріматі всі Переваги роботи в Agile середовіщі . В рамках нашого курсу ми розлянемо следующие тими :
1 . Вступ до Agile та Scrum
2 . Scrum команда
3 . Вимоги у Scrum
4 . Оцінка завдань та Продуктивність
5 . Планування спринту та релізу
6 . Моніторинг спринту
7 . Постійне вдосконалення
8 .

Опубліковано: 18/02/15 @ 04:29
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179