Харківська Stella Systems подала позов на $ 30 млн проти MedeAnalytics [ UPDATED ]

Як повідомляє Reuters, українська компанія Stella Systems, розробник ПЗ у сфері охорони здоров'я , подала позов до окружного суду США проти свого американського партнера MedeAnalytics . Звинувачення включають порушення контракту , переманювання співробітників і недотримання каліфорнійського закону про конкуренцію . За заявами Stella Systems , в результаті компанія втрачає доходи в розмірі $ 30 млн. Крім того , MedeAnalytics , потребуючи висококваліфікованих фахівцях , на сьогоднішній день найняла в свій штат вже майже 20 колишніх співробітників Stella Systems . Stella Systems і MedeAnalytics співпрацюють з 2004 року. Як стверджує Stella Systems , MedeAnalytics мала намір продовжити контракт і далі , однак за 3 дні до закінчення терміну договору (28 лютого 2014 року) змінила своє рішення . Відносини між компаніями погіршилися в 2012 році. У 2013 команда управління MedeAnalytics , контрольована інвесторами Bain Capital , спробувала захопити Stella Systems .

Опубліковано: 28/02/14 @ 12:46
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 125

Inavanteшукає Java -розробника ( релокацію в Чикаго) . Зарплата $ 65,270 before taxes . Харківська компанія Mirantis запрошує на роботу Python розробника - інтерназ хорошим знанням Computer Science . Студії deWeb потрібен молодший Front - end розробник. Дніпропетровська компанія Реактор шукає Web- аналітика, що вміє будувати математичні та поведінкові моделі . Зарплата 8000 грн. Укртелеком шукає аналітиказ глибокими навичками фінансового моделювання в департамент стратегії і М & А. Компанії Materialise потрібна Junior Functional Analyst. Знання UX буде плюсом. Харківська компанія Царський Подарунок , яка займається розробкою медичного обладнання , шукає С/C + + програміста. Sigma Ukraine шукає в Харкові PR -менеджераз досвідом роботи 5 + років. Українське національне інформаційне агентство УКРІНФОРМ , наступник УТА , БУПа , УкТА , РАТАУ , шукає головного спеціаліставідділу впровадження та оптимізації веб -ресурсів. Зарплата 4000 грн.

Опубліковано: 27/02/14 @ 08:37
Розділ Різне Читати далі...

Тизери в 2014 році: тремтіння і слайдер

Як ви знаєте , « дзеркало рунета » надумало вбити целюлітні тизери . Багато хто вже встигли зняти лякаючі картинки , замінивши їх відносно нейтральними ( але все одно , прямо скажемо, не дуже симпатичними ) . Особисто я ні чорта не розумію як « дзеркало рунета » зібралося відрізняти тремтячий жир від просто убогою гифки з Валерією . І десь глибоко в душі сподіваюся , що не тупо по наявності коду або вже тим більше аналізом того , куди йде трафік - це було б дивно. Але зараз мова не про це. Що робити , щоб дохід не просів ?
Є варіант - розміщувати нейтральні тизери і анімувати .
Виглядає це так : Два варіанти анімації - тремтіння і світіння (обидва видно вище) . Який приріст доходу це дає і як реалізувати ? Власник сайту з HD фільмами провів експеримент з тремтінням і результати такі , йоу . Сам сайт це черговий парсинг - збірка , де сторінки генерішь а- ля результати пошуку всередині сайту. Трафік явно з Гугла .

Опубліковано: 27/02/14 @ 04:01
Розділ Різне Читати далі...

IT -кар'єра в банку : за і проти

via Shutterstock . «Шукаю роботу , банки не пропонувати » , - кажуть програмісти. Звідки взялося таке упередження ? Стереотипи стереотипами , проте в анкеті рейтингу компаній ДОУ фахівці оцінюють банки не вище 80 /100. Щоб з'ясувати причини , ми попросили 18 поточних і колишніх IT- співробітників українських банків розповісти про їх роботу. Червоною ниткою через розповіді опитаних проходять 4 тези:
- Співробітники банку зобов'язані розбиратися в банківській діяльності .
- Бюрократія ускладнює спілкування між відділами .
- Банки - консервативні організації : надійність цінніше , ніж інновації .
- Програмісти розробляють новий функціонал або займаються підтримкою старого . У другому випадку вони стикаються з величезним розкидом версій і « зоопарком технологій». В оцінці інших особливостей роботи в банку IT- фахівці одноголосності не досягли.

Опубліковано: 26/02/14 @ 08:12
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Юрієм Лучанінова , PhoneGap Group Leader в MobiDev

143-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про іграх , швидкодії , міжплатформенних та мобільного розробці . У програмі: Про во'IT'і Менш нервова робота Android PhoneGap JavaScript Що потрібно вчити , щоб отримувати багато? Розвиток навичок Ціна PhoneGap Співбесіди і вимоги Швидкодія Книги у випуску : Чистий код : створення , аналіз і рефакторинг . Бібліотека програміста - Роберт Мартін Хранитель мечів. Книга 1 . Народження Мага - Микола Перумов Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 25/02/14 @ 11:51
Розділ Різне Читати далі...

Відкриті вибори. Відкрите ПЗ. відкриті результати

via Shutterstock . [ Про автора: Владислав Флакс - засновник і директор компанії OWOX ] Всім привіт . Я хотів би з вами порадитися . У найближчі місяці , а то й роки , політики будуть постійно ділити посади . На жаль , немає підстав вважати , що при цьому вони будуть достатньою мірою керуватися думкою більшості людей. Проблема: зараз не існує прозорого механізму , за допомогою якого народ міг би мирним шляхом донести політикам свою волю і вплинути на прийняті ними рішення . Існуючі способи недозволено дороги. І , що найнебезпечніше , вони не змінюють систему в цілому. Рішення: створити онлайн -ресурс , де кожен зможе залишати свій голос за кандидата на державну посаду або пропонувати іншу кандидатуру. 100 % open source - всі бажаючі мають повний доступ до читання зібраних даних. Задача: за допомогою прозорої та стабільної роботи проекту зробити результати онлайн- голосувань стандартом громадської думки. Тоді воно буде безпосередньо впливати на рішення політиків.

Опубліковано: 25/02/14 @ 08:59
Розділ Різне Читати далі...

розумні програмісти

via Shutterstock . Є у мене один добрий знайомий . Ми з ним обговорюємо цікаві речі: чорні діри , математатіческіе проблеми , новини штучного інтелекту і трансгуманізм . Ми самі в цьому не фахівці , але виходить жива розмова . З іншими моїми знайомими такі діалоги відбуваються рідше . Вони далекі не тільки від тим програмування , а й від будь-яких наукових досягнень. Розповісти можна , обговорити - ні. Я люблю обговорювати складні речі , - це зарядка для розуму . У діалозі прояснює для себе якісь закони світобудови і краще розумію прочитане. Голова гуде , а « внутрішньочерепна м'яз » тренується. Ось я і став замислюватися : чому ми не говоримо про цікавий ? Люди розумні , але замість гідних тим ми обговорюємо по колу якусь фігню . Перевірив гіпотезу , і висновок виявився простим: Щоб отримати якісний діалог про цікаві речі , треба починати обговорювати їх першим . Я заходжу на ДОУ і бачу , що основні теми спілкування досить примітивні . Так влаштований наш мозок.

Опубліковано: 25/02/14 @ 07:19
Розділ Різне Читати далі...

13 квітня, Одеса - Весняний турнір Ping Pong IT - League 2014

Серед ІТ -компаній стало відмінною традицією брати участь у змаганнях Ping Pong League , тому 13 квітня 2014 , Provectus IT в черговий раз організовує турнір з настільного тенісу. В осінній зустрічі 2013 року, взяло участь 10 ІТ- команд , серед яких такі відомі компанії , як NetCracker , Delphi , NetPeak , Lohika , Luxoft , AB Soft , Comodo , Lifestreet , Blam ! Games і ін Радісні моменти минулої зустрічі можна згадати в нашому фото звіті.
Як все встигли помітити , з кожним турніром команди стають тактічнєє і покращують техніку , тому азарт наростає , і весняна зустріч обіцяє бути спекотною ! Якщо ви хочете отримати задоволення від улюбленої гри і привести свою компанію до перемоги - то поспішіть , реєстраціявже відкрита . Кількість команд - учасниць обмежена. За правилами кожної компанії- учасниці необхідно буде сформувати команду з 5 -ти гравців основного складу , а також кілька запасних , які зможуть брати участь у змаганні.

Опубліковано: 24/02/14 @ 12:25
Розділ Різне Читати далі...

Java дайджест # 0

Добрий день , шановні читачі. Даний огляд присвячений Java. Я навмисно не включав до дайджест загальні питання : алгоритми і структури даних , ООП , шаблони проектування , вказівки на конкретні фреймворки , тестування , continuous integration . Але , звичайно, їх знання необхідне . Для початківців Java ™ : The Complete Reference . Варіант для « найменших ». Російськомовну версію легко знайти на ринку . Core Java by Cay S. Horstmann and Gary Cornell . На мій погляд , найбільш підходяща книга для початківця . Thinking in Java , Fourth Edition , Bruce Eckel . Дуже хороша книга як для початківців , так і для більш досвідчених людей. Краще читати в оригіналі. Точно не пам'ятаю чому, але російське видання мені здалося сильно урізаним . Досить проста стаття про generics . Дженерики - досить своєрідна тема: навіть досвідчені люди в ній плутаються. Глибоке розуміння цієї теми не обов'язково, досить поверхневих знань . Але спроби розібратися будуть дуже корисні , особливо для початківця .

Опубліковано: 21/02/14 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 124

Serge Smertinповідомляє: " Шукаю до себе у команду в Амстердам тлумачний людину на R & ; D проект , яка обовязково має досвід хочай б Із половиною Із переліченого - Hadoop , Cassandra , Apache Camel , ElasticSearch , Graph databases , Java and Python . Вітається вміння Швидко Вчитися новому. Досить непоганий вариант трактору у цею Складний годину . Молодий , незалежний ігровий стартап HQCmedia відкриває офіс у Києві і запрошує на роботу iOS -розробника. Зарплата 20000 грн. Компанія Altium , яка спеціалізується на розробці ПЗ для дизайну електроніки , шукає старшого Delphi -розробника. Зарплата $ 3000-3500 . Компанії Itera потрібен QA Process Managerз досвідом 6 + років і хорошим розумінням PMO . Київстар шукає інженераз управління національним трафіком. Дніпроводоканал шукає 1С-програміставіком до 40 років. Зарплата 4100 грн , за якісну роботу можливі премії. Автобаза управління Апарату Верховної Ради України шукає інженера -програміста . Зарплата 4405 грн.

Опубліковано: 20/02/14 @ 09:47
Розділ Різне Читати далі...

13 марта, Київ - IT- People PechaKucha vol.4

Організатор: The Improved Methods
Партнери : Креативне простір « Часопис » , Brainshop IT - People PechaKucha - це неформальна , але тематична зустріч професіоналів зі світу IT , які збираються разом , щоб у форматі PechaKucha 20 ? 20 поділитися своїми думками , ідеями , досвідом і просто тим , чим хочеться поділитися. IT- People PechaKucha - це зустріч людей , яким цікава життя в ІТ індустрії та навколо неї. Цього разу ми вирішили організувати зустріч навколо теми Стартапів і Продуктових компаній. У форматі PechaKucha 20 ? 20 виступлять :
• Іщенко Максим - «Як знайти програміста і не розоритися »
• Козловська Іва - « Цикли життя продуктової компанії »
• Кушнарьов Андрій - «Чим Agile хороший для стартапів »
• Бабин Таня - « Радості і труднощі роботи в стартапі . Погляд HRА »
• Савін Микола « Стартап ринок.

Опубліковано: 20/02/14 @ 08:14
Розділ Різне Читати далі...

1 березня, Харків - Спеціально для Харкова. Юридичний семінар для ФАУНДЕР , СЕО і молодих IT підприємців

Трохи про організатора : Компанія « LAWBOOT » - це консалтингова юридична компанія створена в 2013 році групою юристів та інтернет -підприємців. Діяльність компанії спрямована на вирішення завдань аутсорсингових і продуктових IT компаній розташованих в Україні , так само надаємо свої послуги стартап інкубаторів та окремим стартап проектам . Компанія « LAWBOOT » ставить амбітну мету - підвищити рівень юридичної культури інтернет підприємців України Після успішно проведеного семінару в Києві , компанія « LAWBOOT » прийняла рішення провести семінар у Харкові . Там ми поговоримо про офшори і схемах безпечного та законного ведення бізнесу , про те , як захистити конфіденційну інформацію від розголошення , а так же захистити свій капітал. План : 1 . Чому податкове планування це законно і добре , а ухилення від сплати податків незаконно і погано . 2 . Офшорна компанія , іноземна компанія зі спеціальним податковим режимом і Оншорні компанія . Характеристика і сфера застосування . 3 .

Опубліковано: 19/02/14 @ 03:35
Розділ Різне Читати далі...

2 березня, Одеса - ' Codenjoy ' в Lohika

2 березня запрошуємо java - девелоперів і всіх-всіх , хто хоче застосувати свої навички програмування для отримання фана в одеський офіс Lohika на ' Codenjoy ' . Як кажуть ініціатори зустрічей ' Codenjoy ' : «Ми хочемо принести трохи світла і fun в девелоперські будні » :) Відгуки про минулі ігрових зустрічах можна знайти тут. Запитайте , чим ми будемо займатися?
Ми будемо кодіть бота для однієї з іграшок , на вибір. Боти будуть змагатися один з дружкою на одному полі . Приклад гри в тетріс , bomberman. Розповідаємо , що ж цікавого і незвичайного буде на ' Codenjoy ' в Lohika :
? Робота в парах
? Робота над алгоритмічно цікавою задачкой
? Робота на одному полі проти інших пар Це все проходить весело і надає процесу гри неймовірний драйв! Чекаємо вас до 11:00 в одеському офісі Lohika за адресою:
вул. Дальницька , 46 , БЦ «Фабрика Бізнесу» , 2 -й поверх , кімната № 1 . Ми готуємо смачні кава- брейки і піцу на обід для всіх учасників.

Опубліковано: 14/02/14 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

2 березня, Одеса - Ігрові змагання ' Codenjoy ' в Lohika

2 березня запрошуємо java - девелоперів і всіх-всіх , хто хоче застосувати свої навички програмування для отримання фана в одеський офіс Lohika на ' Codenjoy ' . Як кажуть ініціатори зустрічей ' Codenjoy ' : «Ми хочемо принести трохи світла і fun в девелоперські будні » :) Відгуки про минулі ігрових зустрічах можна знайти тут. Запитайте , чим ми будемо займатися?
Ми будемо кодіть бота для однієї з іграшок , на вибір. Боти будуть змагатися один з дружкою на одному полі . Приклад гри в тетріс , bomberman. Розповідаємо , що ж цікавого і незвичайного буде на ' Codenjoy ' в Lohika :
? Робота в парах
? Робота над алгоритмічно цікавою задачкой
? Робота на одному полі проти інших пар Це все проходить весело і надає процесу гри неймовірний драйв! Чекаємо вас до 11:00 в одеському офісі Lohika за адресою:
вул. Дальницька , 46 , БЦ «Фабрика Бізнесу» , 2 -й поверх , кімната № 1 . Ми готуємо смачні кава- брейки і піцу на обід для всіх учасників.

Опубліковано: 14/02/14 @ 06:55
Розділ Різне Читати далі...

1 березня, Харків - KharkivPy № 10

У перший день календарної весни ми все-таки зважилися на таку подію (на яке вирішувалися вже 9 ??разів до цього ) , як kharkiv.py . Очікується ви ( в хорошому настрої ) і деякі , знайомі вже багатьом , персонажі: Максим Климишин (Київ)
Артем Дударєв (Донецьк) Що вони розкажуть - секрет (насправді немає , але щоб зберегти інтригу , не скажемо , поки не з'являться всі теми ) Цю зустріч ми спробуємо провести в офісі компанії wargaming.net (насправді , це офіс на Римарській 34 на 4 - м поверсі біля ХАТОБ відомий не гірше , ніж імена доповідачів ) . Контакти для загубилися й взагалі:
Іван
tel : +380919050626 , skype : e0ne - user , email : e0ne@e0ne.info
Єгор
tel : +380919787730 , email : nimnull @ gmail .

Опубліковано: 13/02/14 @ 12:01
Розділ Різне Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 123

Компанія NewGroundшукає iOS -розробника . Зарплата $ 3000-4000 . Dev - Pro шукає в Харкові Java- архітектораз хорошими навичками code review . Потрібно буде наглядати за 4-6 командами з 2-8 людей. Компанії Serena Software потрібен Java- програмістдля розробки плагінів під Eclipse. Компанії Лайт Конверс , яка розробляє продукт для створення віртуального шоу в 3D і роботи з ним в реальному часі , потрібен C + + програміст . Зарплата $ 1000-2500 . Одеської компанії Continuum потрібен PHP - розробник. Для іногородніх кандидатів діє програма підтримки при переїзді. Харківська компанія AppDragon запрошує на роботу молодшого Android -розробника, у якого є одне -два працюючих додатки. Gameloft шукає геймдизайнерав Харкові . Досвід роботи в ігровій індустрії не є обов'язковим. Компанії Vostok Games потрібна фахівець з підбору персоналу, бажаючий поєднувати HR завдання та рекрутинг в перспективі. Зарплата від $ 600.

Опубліковано: 13/02/14 @ 08:32
Розділ Різне Читати далі...

Пряма мова : компанії « великої п'ятірки » розповіли про великі плани

Кілька тижнів тому ми опублікували оновлену версію рейтингу ТОП - 25найбільших IT- роботодавців України і підвели підсумки зростання компаній - лідерів ринку за 2013 рік. Окремої уваги заслуговують компанії " великої п'ятірки " - Luxoft, SoftServe, EPAM Systems, GlobalLogicі Ciklum, сумарна кількість співробітників яких перевищує 14 000 чоловік. Динаміка їх зростання за останні 2,5 року виглядає наступним чином: Ми зв'язалися з керівниками цих компаній і попросили їх розповісти про підсумки розвитку в 2013 році , динаміці зростання , а також про плани на 2014/15 . Якщо коротко , все планують активно рости і розвиватися. Детальніше - пряма мова топ -менеджерів : Віталій Потрібний , Managing Director , Luxoft Ukraine : Як Ви оцінюєте 2013 в контексті розвитку Luxoft ?
В 2013 був дуже успішний як для Люксофт в цілому , так для Люксофт в Україні . Бізнес Люксофт зростає швидше ринку , відповідно наша частка на ринку ІТ сервісів та рішень зростає.

Опубліковано: 12/02/14 @ 09:24
Розділ Різне Читати далі...

Бесіда з Микитою Третьяковим , CTO Waverley Ukraine

142 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про JavaScript , медицині , Каліфорнії та освіті. У програмі: Про во'IT'і Робота в « Крок » і « Схід» Мрія про роботу в МІІК Perl і . Net JavaScript Сертифікати Успішне технічне співбесіду Спілкування з клієнтом Книги у випуску : Між двох стільців - Євген Клюєв Чистий код : створення , аналіз і рефакторинг - Роберт Мартін Текстова версія доступна на itcareer.com.ua . Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT -компанії . Подкаст «Відверто про IT кар'єризм » від ідеї до реалізації - інтелектуальна власність Михайла Марченка та Ольги Давидової . Всі питання , що стосуються подкасту , адресуйте нам на shami13@gmail.com .

Опубліковано: 11/02/14 @ 11:02
Розділ Різне Читати далі...

Українська гра "Життя". введення

via Shutterstock . 23 року - знаковий вік . Для багатьох це зазвичай або час початку дорослого життя (після завершення навчання в університеті) , або привід підбити проміжні підсумки по закріпленню в цього самого життя . Україна у свої неповні 23 служить блискучим і унікальним прикладом : - разюче (пропонується використовувати « паразит ельно » ) неефективної держави . А заодно і доказом « лже » всіх теорій «правильних» капіталізму , монетаризму і фіскалізму , кои в ній рясно впроваджувалися всі ці роки ; - вражаючого уяву рівня розвитку комп'ютерних і телекомунікаційних технологій . Збільшившись за потужністю , кількістю процесорів і пам'яті , швидкості комунікацій , юзабіліті ПО для простих громадян в тисячі разів , IT- технології ніяк не змогли перешкодити катастрофічним: збільшення бюрократії , погіршення обслуговування потреб громадян , зростання корупції практично в тих же масштабах. Всі ці епітети в найвищому ступені відносяться до порівняння з рівнем 1991 року.

Опубліковано: 11/02/14 @ 07:52
Розділ Різне Читати далі...

За яким курсом IT -компанії видають зарплату : офіційні коментарі

via Shutterstock . У зв'язку зі стрибками курсу долара минулого тижня ми вирішили запитати у українських IT -компаній , за яким курсом вони виплачують зарплату своїм співробітникам . Відкрито надати інформацію погодилися 15 компаній , їхні відповіді знайдете нижче . Також існує «народна » версія опитування, зібрана інсайдерами , які побажали залишитися анонімними. Однак зазначені в ній дані офіційно ніким не підтверджені. За результатами аналізу ринку праці програмістів в 2009 році , більш ніж у 75 % IT- фахівців ця сума прив'язана до долара, або вони отримують євро компенсацію. За даними «кризових » опитувань ДОП в 2008 і 2009роках , 27 % роботодавців платили своїм співробітникам за курсом міжбанку , 24 % - по курсу НБУ. Курс долара в українських ІТ -компаніях Binary Studio
«Компанія платить зарплату за середнім курсом міжбанку за місяць». Сiklum
« Співробітники компанії Ciklum отримують зарплату за минулий місяць до 10 -го числа поточного місяця.

Опубліковано: 10/02/14 @ 08:01
Розділ Різне Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176